آیا کیفیت بلندگوی تلفن برای شما مهم است؟آیا کیفیت بلندگوی تلفن برای شما مهم است؟

در طول سال‌ها شاهد پیشرفت چشمگیر گوشی‌های هوشمند بوده‌ایم، اکنون نمایشگرهای بزرگ‌تر با حاشیه‌های نازک‌تر از همیشه، قدرت خام بسیار زیاد و دوربین‌های باورنکردنی را در خود جای داده‌اند. علاوه بر این، ما اکنون شاهد فاکتورهای جدید و هیجان‌انگیزی از گوشی‌های هوشمند هستیم، خواه گوشی‌های تاشو مانند این باشد گلکسی زد فولد 2 یا دو صفحه‌نمایش مانند LG Wing. اما زمانی که در حال خرید یک گوشی هستید، خواه یک گوشی مقرون به صرفه باشد، چه میان رده یا یک پرچمدار، اغلب باید با یکی از حوزه هایی که به نظر نمی رسد گوشی های هوشمند در طول زمان بهبود بیشتری پیدا کنند دست و پنجه نرم کنید – کیفیت صدا.

به غیر از تلفن های هوشمند عجیب و غریب تر مانند Asus ROG Phone 5 با بلندگوهای دوگانه جلویی چشمگیر خود، بسیاری از تلفن‌ها معمولاً فقط یک بلندگو دارند یا در بهترین حالت از گوشی به عنوان بلندگو دوم استفاده می‌کنند. صدای حاصل حتی در آن حالت اغلب ریز و ناهموار است، هرچند حداقل با یک افکت استریو.

اگر سازندگان تلفن تلاش زیادی برای بهبود کیفیت صدای دستگاه‌های خود نمی‌کنند، آیا این بدان معناست که کاربران از چیزی که دارند راضی هستند؟ و برای بازی یا تماشای فیلم کافی است؟ یا طرفداران کیفیت صدای خوب فقط ساکت هستند؟ خوب، اکنون زمان صحبت کردن است!

در زیر رای دهید و در نظرات به ما اطلاع دهید که آیا کیفیت بلندگوی تلفن هوشمند برای شما مهم است، آیا کیفیت صدا عاملی است که همیشه هنگام خرید در نظر می گیرید یا از کیفیت صدای تلفن فعلی خود راضی هستید.

منبع