ایسوس از Zephyrus Duo 15 SE ارتقا یافته با پردازنده AMD Ryzen رونمایی کرد

اطلاعات بیشتر در مورد ROG Zephyrus Duo 15 SE را در اینجا بیابید.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/151575-asus-unveils-zephyrus-duo-15/

از آنجایی که ScreenPad Plus با قلم نیز سازگار است، از نظر تئوری می توان آن را با چیزهای دیگر نیز استفاده کرد. ویرایش ویدیو، کار در نرم افزار انیمیشن، چند کار روزمره، موارد استفاده “بی پایان” هستند.

این صفحه نمایش ثانویه با زاویه دید راحت 13 درجه طراحی شده است که برای کمک به انجام چند کار به انواع مختلف طراحی شده است – چه بررسی OBS Studio، XSplit Gamecaster و سایر ابزارها در یک نگاه یا استفاده از ابزارهای Photoshop.

عکس 5 ایسوس Zephyrus Duo 15 GX550

ایسوس


ایسوس اکنون این پایه محکم را در پیش گرفته و تغییراتی را برای جذابیت بیشتر Duo 15 انجام داده است.

اکنون، با جدیدترین ROG Zephyrus Duo 15 SE، ایسوس اینتل را کنار گذاشته و پردازنده AMD Ryzen 9 5900HX و پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce RTX 3080 را انتخاب کرده است.

همانطور که از لیست مشخصات بالقوه می بینید، Asus ROG Zephyrus Duo 15 SE یک نیروگاه واقعی است. این طراحی شده است تا تجربه‌ای عالی را به گیمرها ارائه دهد، چه بخواهید تصاویری با کیفیت 4K داشته باشید و چه نرخ پاسخ‌دهی سریع‌تری از پنل نرخ به‌روزرسانی 300 هرتز داشته باشید.

Duo 15 SE به روز شده همچنین گزینه های صفحه نمایش بیشتری را نسبت به مدل قبلی خود ارائه می دهد، با تصاویر بصری تا UHD با نرخ تازه سازی 120 هرتز و زمان پاسخگویی 8 میلی ثانیه یا Full HD با 300 هرتز و 3 میلی ثانیه. نکته مهم، صفحه نمایش ثانویه نیز بهینه شده است، زیرا اکنون مدل هایی با وضوح Full HD به جای UHD وجود دارد که Duo 15 SE را مقرون به صرفه تر می کند. اگرچه قیمت ها هنوز از 2899 دلار شروع می شود.

Asus ROG Zephyrus Duo 15 سال گذشته برای ما کمی داغ بود، اما ایسوس قول داده است که این بار 30 درصد جریان هوای بهتری داشته باشد و همچنین خنک کننده فلز مایع و فن های بازطراحی شده برای خنک نگه داشتن وسایل تحت فشار.

ایسوس مدتی است که با لپ‌تاپ‌های مختلف Zephyrus Duo با تنظیمات صفحه‌نمایش دوگانه سروکار دارد. اکنون این شرکت یک محصول جدید با نام GX551 را به خط تولید معرفی کرده است.


مانند قبل، فشار در اینجا برای انجام چند کار است. صفحه نمایش ثانویه (معروف به ScreenPad Plus) یک صفحه نمایش لمسی 14.9 اینچی با وضوح 3840×1100 است.

ایسوس مدتی است که با لپ‌تاپ‌های مختلف Zephyrus Duo با تنظیمات صفحه‌نمایش دوگانه سروکار دارد. آخرین تغییرات مشخصات جالبی را ارائه می دهد.