ایسوس نقشه راه انتشار اندروید 12 را برای سری تلفن های ZenFone و ROG فاش کردایسوس نقشه راه انتشار اندروید 12 را برای سری تلفن های ZenFone و ROG فاش کرد

اگر گوشی هوشمند ایسوس دارید، خبرهای خوبی برای شما داریم. شرکت تایوانی به تازگی حداقل دو مورد را تایید کرده است سری ZenFone و سه گوشی هوشمند سری ROG Phone از ابتدای امسال به‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت خواهند کرد.

اولین کسانی که آپدیت اندروید 12 را در ماه دسامبر دریافت کردند، هستند گوشی‌های هوشمند سری ZenFone 8 و به‌دنبال آن ارتقاء یافته‌اند سری ROG Phone 5 و 5s در سه ماهه اول سال 2022. همچنین، انتظار می‌رود سری ZenFone 7 و سری ROG Phone 3 آن به‌روزرسانی اندروید 12 را در نیمه اول سال 2022 دریافت کنند.

ایسوس همچنین تایید کرد که علاوه بر تمام تغییرات عمده ای که اندروید 12 به ارمغان می آورد، این به روز رسانی شامل ویژگی های باتری و ویژگی های مدیریت عملکرد نیز خواهد بود. برای تلفن‌های هوشمند ZenFone که واجد شرایط به‌روزرسانی اندروید 12 هستند، تغییرات ویژه ZenUI را نیز شامل می‌شود که می‌تواند ناوبری را آسان‌تر کند، کنترل پنل‌های ساده، دید بیشتر برای کنترل بهتر و گزینه‌های سفارشی‌سازی بیشتر. یک برنامه بتا برای کاربران ZenFone 8 برای Android 12 در حال حاضر برای کسانی که مایلند بخشی از فرآیند توسعه ایسوس باشند در دسترس است. برنامه بتا به شناسایی دقیق و رفع مشکلات بر اساس تجربیات واقعی کاربر قبل از ارسال نسخه‌های نهایی در دسامبر کمک می‌کند.

منبع: https://www.phonearena.com/news/Asus-reveals-Android-12-release-roadmap-for-ZenFone-and-ROG-Phone-Series_id135912