ایسوس و انویدیا مانیتور گیمینگ 360 هرتزی را عرضه می کنند

در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد قیمت آن وجود ندارد، اما می دانیم که اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/150602-asus-and-nvidia-are-launching-a-360hz-gaming-monitor/ ایسوس و انویدیا یک مانیتور گیمینگ 360 هرتزی 1 را عرضه می کنند

ایسوس


ROG Swift 360 برای کسانی که بهترین ها را از پنل بازی خود می خواهند، تصاویری شفاف و تجربه ای عالی ارائه می دهد.

فناوری نرخ نوسازی متغیر G-Sync انویدیا به این معنی است که فریم‌ها می‌توانند در کمتر از 3 میلی‌ثانیه به‌روزرسانی شوند، که برای فریم‌های کم تأخیر و بدون پارگی عالی است و برای گیمرهای eSports که با آن در CS:Go، Overwatch یا Rainbow Six Siege مبارزه می‌کنند، ایده‌آل است.

این مانیتور جدید از فناوری G-Sync VRR انویدیا استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که گیمرها شفافیت فوق‌العاده‌ای را بدون پارگی، لکنت یا آثاری که ممکن است بازی آن‌ها را خراب کند، دریافت می‌کنند.

ویدیوی روز جیبی

این نمایشگر جدید به این معنی است که وقتی توسط یک کامپیوتر بازی خوب کار می‌کند، تصاویر بازی می‌تواند شش برابر سریع‌تر از نمایشگرهای بازی یا تلویزیون‌های سنتی نمایش داده شود.

خبر خروج ایسوس از نمایشگاه CES نشان می دهد که ایسوس یک مانیتور گیمینگ دوستدار eSports جدید با نرخ تازه سازی 360 هرتز عرضه می کند. Asus ROG Swift 360Hz که گفته می‌شود سریع‌ترین مانیتور بازی eSports تا کنون است، یک مانیتور گیمینگ 24.5 اینچی با وضوح 1080p است که دقیقاً گیمرهای جدی را هدف قرار می‌دهد.


خبر خروج ایسوس از نمایشگاه CES نشان می دهد که ایسوس یک مانیتور گیمینگ دوستدار eSports جدید با نرخ تازه سازی 360 هرتز عرضه می کند.