بازسازی ایسوس ZenBook Duo صفحه دوم را بالا می برد تا راحت تر دیده شود

بازسازی ZenBook Duo ایسوس، صفحه دوم را بالا می‌برد تا عکس 1 را راحت‌تر ببینید
ایسوس


ایسوس قبلاً در نمایشگاه CES 2021 تجهیزات جدیدی را با نام تجاری جمهوری گیمرهای خود معرفی کرده بود – اکنون نوبت ZenBooks است تا جان تازه ای بگیرد.


Asus ZenBook Duo UX482 و UX582 نتیجه آن هستند، نسخه‌های 14 و 15.6 اینچی با پردازنده‌های نسل یازدهم اینتل Core.

ویدیوی روز جیبی

در Duo 14 (UX482)، این به معنای حداکثر پردازنده‌های Core i7 با گرافیک Intel Iris X یا گرافیک Nvidia GeForce MX450 است.

فقدان Thunderbolt 3 در نسل قبلی از لیست مشخصات خارج شد، اما اکنون با اضافه شدن یک پورت Thunderbolt 4 این مشکل – و سپس مقداری – اصلاح شده است.

بازسازی ZenBook Duo ایسوس، صفحه دوم را بالا می‌برد تا دیدن عکس 2 آسان‌تر شود

ZenBook Duo جدید دارای همان چیزی است که ایسوس آن را Active Aerodynamic System Plus (AAS Plus) با طراحی لولای جدید که صفحه نمایش 12.6 یا 14 اینچی ثانویه به نام ScreenPad Plus را تا 7 یا 9.5 درجه بالا می برد و خود لپ تاپ از صفحه نمایش جدا می شود. میز کار.

همچنین یک حالت عملکردی وجود دارد که می تواند قدرت CPU را از 15 به 28 وات افزایش دهد تا قدرت بهتری داشته باشد به علاوه یک برنامه کنترل پنل جدید در صفحه دوم برای عملکردهای رایج در برنامه های سطح حرفه ای مانند Adobe Premiere، Photoshop و Lightroom.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/155343-asus-zenbook-duo-revamp-raises-the-second-screen-so-it-s-easier-to-see/

لولا ZenBook Duo موجود در حال حاضر دستگاه را به عنوان یک کل ارتقا داده است، اما نه صفحه نمایش ثانویه.

Pro Duo 15 (UX582) همانطور که مدل بزرگتر نامیده می شود، دارای صفحه نمایش OLED 4K است و از Core i9 به علاوه گرافیک GeForce RTX 3070 انویدیا ارتقا می یابد.

ایسوس می گوید این ویژگی جریان هوا را تا 49 درصد افزایش می دهد و طبیعتاً زاویه دید اسکرین پد پلاس را بهبود می بخشد. یک اثر جانبی این است که فاصله بین هر دو نمایشگر کاهش می یابد و تجربه را بهبود می بخشد.

ایسوس قبلاً در نمایشگاه CES 2021 تجهیزات جدیدی را با نام تجاری جمهوری گیمرهای خود معرفی کرده بود – اکنون نوبت ZenBooks است تا جان تازه ای بگیرد.