بایگانی‌های مقالات و دانستنی ها اکسیر صنعت آسیا

اعتقاد بر این اسـت کـه این رشد سریع مربوط بـه فعالیت بیشتر خورشید اسـت. ناخن هاي دست سریعتر رشد می‌کنند چون بیشتر از ناخن هاي پا در دسترس مداوم نور خورشید هستند. هم چنین ناخن هاي دست مسلط تان سریعتر از دست غیر مسلط تان رشد می‌کنند و همیشه بلندترین ناخن متعلق بـه انگشت وسط اسـت. بـه علاوه، انگشت هرچه بزرگتر باشد، ناخن آن بلندتر می‌شود. بنابر این نیمی از انسان مانند موز و هم چنین چهل درصد از مـا مانند خیار اسـت. تمامی موجودات زندۀ کره ي زمین بـه نوعی با یک دیگر خویشاوند هستند، یعنی در مقاطعی از تاریخ، روند تکامل مـا وارد مسیر دیگری شده اسـت.

خودروسازان به غیر از فعالیت در خودروسازی ابتکارات جالب و حیرت انگیزی ارائه می‌دهند. بسیار دیده شده که افراد به محض خرید نان آن را درون کیسه پلاستیکی قرار می‌دهند. موشهای صحرائی سالانه ۱/۳ منابع و ذخائر غذایی جهان رانابود می سازند. صدای ” مومو ” گاو ها در کشورهای مختلف جهان با هم متفاوت است، آنها لهجه های خاص خود را دارند درست مثل انسان. گربه‌ها فقط برای برقراری ارتباط با انسان‌ها میو میو می‌کنند.

  • دانشمندان آلمانی با مشاهده ي افراد در حال بوسیدن یک دیگر در فرودگاه ها، قطارهای راه آهن و سواحل بـه این نتیجه رسیدند.
  • گربه‌ها فقط برای برقراری ارتباط با انسان‌ها میو میو می‌کنند.
  • این ایزوتوپ ها شبیه بعضی از مواد مغذی مورد نیاز گیاه آفتابگردان برای رشد هستند، بنابراین جذب این مواد علاوه برپاکسازی محیط به رشد آفتابگردان هم کمک می کند.
  • سرگرمی‌هایی از معروف‌ترین سرگرمی‌های منطقی جهان هستند که در سراسر جهان طرفداران خاص خود را دارند.

بایگانی‌های مقالات و دانستنی ها اکسیر صنعت آسیا

منشأ افسانه ي پری دریایی، شباهت این موجود خیالی بـه نهنگ دانستنی ها هاي بلوگا اسـت. نهنگ هاي بلوگا گاهی خود رابه جلبک هاي دریایی «آراسته می‌کنند» و حتی می‌توانند گفتار انسان را تقلید کنند. ظرفیت و اندازه ي ریه هاي بدن مـا کاملا با هم متفاوت اسـت. ریه ي سمت راست سنگین تر و بزرگ‌تر از ریه ي سمت چپ اسـت تا فضای بیشتری برای قلب در قفسه ي سینه باشد.

چگونه با کودک خود صحبت کنید | گهوارک

در این مطلب از مجله دلتا با حقایق خواب نیمروزی آشنا می‌شوید. آیا تشعشعات تلفن همراه باعث تحریک اشتها می‌شود یا خیر. در این مطلب به بررسی تاثیر امواج تلفن همراه بر وزن انسان می‌پردازیم. در این مطلب به بررسی بهترین و بدترین وسیله نقلیه برای سفر می‌پردازیم و به این سوال که با وجود این مشکلات چرا دوباره به سفر می‌رویم پاسخ می‌دهیم. مجله دلتا در این مطلب به بررسی 4 روش بازکردن گرفتگی سینک می‌پردازد. پرواز با هواپیما حتی اگر به آن عادت هم کرده باشید، باز هم استرس‌زا است.

ثبت رکورد جدید بازدهی در تولید هیدروژن خورشیدی

بنابر این، تقریباً غیر ممکن اسـت کـه بتوانیم جلوی پاره شدن پردۀ گوش مان را بگیریم. بعد سیارۀ زمین بـه لرزه در می‌آید و اگر پرش درنزدیکی دریا انجام شده باشد، احتمالا یک سونامی با موج هایي بـه ارتفاع 30 متر بـه وجود می‌آید «درست مثل فیلمهای آخر الزمانی». درنهایت، لرزش زمین احتمالا منجر بـه زمين لرزه اي می‌شود کـه یا خفیف اسـت و یا آن قدر قوی اسـت کـه ساختمان ها و پل ها وغیره را تخریب می‌کند. این دانمشندان گمان میکنند مـا بر حسب غریزه از این صداها بیزاریم و احساس بدی کـه پیدا میکنیم نوعی مکانیزم دفاعی اسـت. گوش هاي مـا بیشترین حساسیت رابه فرکانس هاي ۲ هزار تا ۴ هزار هرتز دارند.

دانستنی جالب در مورد حیوانات و گربه