در اینجا اولین گوشی‌های غیر پیکسل واجد شرایط Android 12 Beta هستنددر اینجا اولین گوشی‌های غیر پیکسل واجد شرایط Android 12 Beta هستند

گوگل رسما فاش کرد اندروید 12 کمتر از 24 ساعت پیش و نسخه بتا سیستم عامل جدید در حال حاضر برای دانلود در دسترس است. متأسفانه، اگر از گوشی هوشمند پیکسل استفاده نمی کنید، احتمالاً تلفن شما با اولین نسخه بتای اندروید 12 سازگار نیست.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید منتظر انتشار نسخه نهایی سیستم عامل باشید. گوگل فهرستی از سازندگان گوشی منتشر کرد که تایید کردند برخی از دستگاه هایشان در زمان عرضه از اندروید 12 بتا پشتیبانی می کنند: ایسوس، وان پلاس، اوپو، ریلمی، شارپ، تی سی ال، تکنو، ویوو، شیائومی و زد تی ای.

بدیهی است که لیست بالا بدون نام واقعی گوشی هایی که از اندروید 12 بتا پشتیبانی می کنند، فایده ای ندارد. قبل از اینکه جزئیات جالبی را به شما ارائه دهیم، می‌خواهیم اضافه کنیم که به‌طور سنتی، نرم‌افزار بتا می‌تواند کاملاً ناپایدار باشد، بنابراین اگر توسعه‌دهنده نیستید، ممکن است بخواهید منتظر انتشار عمومی Android 12 در اواخر امسال باشید.

اگر مصمم هستید که Android 12 بتا را روی تلفن خود قرار دهید و صاحب تلفن Pixel نیستید، همه دستگاه‌های واجد شرایطی که تا کنون تأیید شده‌اند در اینجا آمده است:

یک گوشی دیگر در لیست گم شده است نوکیا X20، اما به این دلیل است که اندروید 12 بتا برای دانلود در دسترس نیست. با این حال، HMD Global تایید کرد که اندروید 12 بتا به زودی برای نوکیا X20 نیز در دسترس خواهد بود.

Psst! اگر پوشش ما را از دست دادید، روی پیوند زیر کلیک کنید اندروید 12 و همه چیزهای جدید در مورد آن!

منبع