ماکسی تاکسی سامانه مدیریت شرکت‌های تاکسیرانی بین شهری | taxibaazaar

با استفاده از این سیستم شرکت ها قادر خواهند بود سفرها، رزرو ها، پرداخت ها و سایر تبادلات سیستم را بصورت آنلاین مشاهده و مدیریت کنند. از این طریق آژانس ها و شرکت های فروش بلیط آنلاین می‌توانند به سیستم فروش ماکسی تاکسی متصل شده و میزان فروش شرکت های تاکسیرانی را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهند. اگر میخواهید خرید یا فروش مطمئن و با کمترین ریسک به صورت نقد و اقساط را داشته باشید، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. پروانه بهره برداری تاکسی، می تواند به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط اعطا شود و برای هر فرد واجد شرایط فقط یک پروانه بهره برداری صادر می‌شود.

مدت پروانه بهره برداری تاکسی برای هر شخص حقیقی یا حقوقی، دو سال است و در صورت عدم تغییر شرایط مندرج در قرارداد و رعایت اصول، هر بار برای (2) دو سال دیگر قابل تمدید می‌باشد. پس از دریافت پروانه تاکسیرانی حضور فروشنده تاکسی ( درصورت دریافت وکالت فروش ، وکالتنامه )یا مالک خودرو ( جهت اعلام راننده کمکی ) الزامی است. برای شما خریدار محترم که از بودجه کافی برای خرید تاکسی مورد علاقه خود برخوردار نیستید امکان پرداخت کمک هزینه و اقساطی امکان‌پذیر است. پروانه اشتغالبه حمل‌ و نقل عمومی مسافر درون شهری با تاکسی ( پروانه ‌تاکسیرانی ‌) مجوزی است که پس از طی موفقیت ‌آمیز مراحل مختلف ، برای مدت معین (حداکثر 2 سال) ، سرویس مشخص‌ ، مسیر و زمان معین بوسیله سازمان تاکسیرانی صادر می‌شود.

مرکز خرید و فروش تاکسی

ماکسی تاکسی سامانه مدیریت شرکت‌های تاکسیرانی بین شهری | taxibaazaar بر اساس گزارش کارشناسی تخصصی، منصفانه‌ترین قیمت روز خودرو توسط خرید و فروش تاکسی در تهران خریداران اعلام می‌شود. جهت دریافت پنل مدیریت ماکسی تاکسی اطلاعات خو را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود. خودروهای شخصی مسافرکش در ایران شامل طیف وسیعی از خودروهای سواری به ویژه پیکان، پژو و پراید می‌شوند که بیشتر متعلق به افرادی است که به صورت آزادانه، تمام وقت یا پاره وقت به حمل مسافران می‌پردازند.

  • برای شما خریدار محترم که از بودجه کافی برای خرید تاکسی مورد علاقه خود برخوردار نیستید امکان پرداخت کمک هزینه و اقساطی امکان‌پذیر است.
  • سامانه نیازمندی های آنلاین تاکسی فروش به آدرس اینترنتی Taxiforosh.com، به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش تاکسی فعالیت می کند.
  • این شرکت با مأموریت نظارت بر عملکرد تاکسی های درون شهری با هدف اصلی رضایتمندی مشتریان و بهبود مستمر در راستای مشارکت در توسعه ناوگان حمل و نقل پایتخت در فروردین ماه ۱۳۸۵ با شعار «مسافر مهمان ماست» آغاز به کار نمود.
  • تاکسی هایی که در سطح شهر تهران بصورت گردشی مسافر جابجا می کنند و محدوده خاصی ندارند.

این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد. اگر فروشنده هستید عکس های خوب و با کیفیت از تاکسی خود بگیرید، آگهی فروش خود را ثبت کنید و با موج خریداران روبه رو شوید. اگر قصد فروش تاکسی خود را دارید این نکته را در نظر داشته باشید که باید نقل و انتقال به صورت قطعی انجام شود و تعویض پلاک صورت گیرد.

ورود تاکسی های اینترنتی به فرودگاه امام ممنوع شد

بنابراین با استفاده از تاکسی هم از هوایی پاک بهره مند می شویم و هم محیط زیستی پاک و زیبا را  به خود و فرزاندمان که نسل های بعدی هستند، هدیه می دهیم و این یعنی سلامتی جسم و روح. از طرف دیگر اگر از تاکسی و وسایل نقلیه عمومی استفاده کنیم می توانیم سرعت رفت و آمد خود را افزایش دهیم و در زمان صرفه جویی کنیم. همان طور که می دانید، زمان هم یک ثروت است و ما می توانیم این زمان را به خانواده و عزیزانمان اختصاص دهیم و یا از این زمان برای بهبود امور کاری خود کمک بگیریم و این یعنی ثروت آفرینی. تاکسی بازار به دنبال ایجاد تجربه جدیدی از فروش آسان و راحت خودرو برای شما است. مشخصات مسافر و اطلاعات سفر برای شرکت ثبت می شود و این امکان فراهم می شود که ارتباط خود را با مسافر و برای سفر های بعدی حفظ کند.