پله مدرن فلزی طراحی و اجرای پله دوبلکس مدرن و لاکچری | elitarchgroup

پله مدرن فلزی طراحی و اجرای پله دوبلکس مدرن و لاکچری | elitarchgroup

آکات پلاس بزرگترین واحد تخصصی ساخت انواع پله معلق جوبی در ایران است که می تواند هر سازه ای شناوری را در راه پله شما طراحی و اجرا کند. استفاده از نورپردازی صحیح و مناسب، باعث ایجاد فضایی منحصر به فرد می‌شود. بنابراین به کارگیری ریسه‌های نوری در بخش‌های نرده، فضای زیرین و حاشیه پله بسیار متداول بوده و‌ ایده جذابی محسوب می‌شود. در این میان نور مخفی سفید یا طلایی رنگ، باعث زیبایی خاص و فوق‌العاده‌ای در محیط می‌شود.

  • عرض پله هم که شامل فاصله عرضی بین دیوار پله است نباید کمتر از 90 سانتی متر باشد.
  • پله های چوبی L شکل در اصل دو پله هستند که در یک ایستگاه با پیچ های 90 درجه به هم متصل می شوند.
  • در این مطلب می توانید ایده هایی برای طراحی راه پله خانه و ساختمان هایی با کاربری های غیر مسکونی بیابید و از راهنمایی ها و ایده های طراحان دکوراسیون اتود، در خصوص استفاده صحیح از این ایده ها بهره بگیرید.
  • پله گرد فضای کمتری اشغال می کند و مناسب همه نوع ساختمان، حتی خانه های کوچک است.
اتصالات به کار رفته در این نرده ها ساخته از استنلس استیل 304 بوده و تولید شرکت آراد استیل می باشد. قطعا خانه هایی با طراحی مدرن، پله هایی مدرن و شیک را می طلبند تا خاص بودن ساختمان را دوچندان کند. البته ساختمان های سنتی و کلبه ها نیز می توانند با ساخت و طراحی راه پله ای خاص، اصالت خود را زیباتر نوع خاک به نمایش بگذارد. جالب است بدانید که پله های مدرن مانند پله پیش ساخته، در عین حال که فضا را شکیل می کند، بسیار کاربردی است و حتی از پله های با طراحی سنتی، مستحکم تر و معقول تر هستند.

پله معلق چوبی

درمورد شیب استاندارد پله‌ها باید این نکته را درنظر داشت که در ساخت و اجرای راه پله فلزی، دو ارتفاع مختلف و تراز با استفاده از این پله‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند. هرچقدر میزان این اختلاف در ارتفاع موجود کمتر و طول راه پله ناحیه بیشتری را دربر گیرد، لازم است تا شیب و زاویه کمتری برای راه پله مورد نظر باشد. از المان های بارز و قابل توجه در طراحی داخلی خانه های دوبلکس پله می باشد پله با داشتن جنبه عملکردی برای ارتباط و دسترسی بین سطوح در منزل به عنوان المانی نمادین و مجسمه ای می تواند به عنوان نقطه کانونی در منزل به کار رود. پله های مدرن امروزه با زیبایی بیشتر، رایج تر گشته اند و می توانند جذابیت منزل را دو چندان کنند. کف پله چوبی این راه پله به وسیله یک تیر آهنی مورب که در تمام طول پله قرار دارد مهار شده اند. جسارتی که یکی دو بند بالاتر راجع به آن صحبت کردیم در این راه پله مدرن نیز به چشم می آید.

سادگی پله های جوبی و سهولت نصب آنها باعث شده در بسیاری از خانه ها از طرح پله چوبی ساده برای ساخت راه پله استفاده شود. چوب به راحتی به قطعات بزرگ و کوچک بریده می شود به همین دلیل ساخت پله های ساده و ایمن در کمترین زمان را ممکن می سازد. تنوع رنگ های طبیعی چوب و اینکه به سهولت با مواد دیگر ترکیب می شود یک سیستم ساده و ایمن را در راه پله ایجاد می کند. از پله چوبی ساده بیشتر در منازل مسکونی با فضای محدود و بودجه مشخص استفاده می شود. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت پله فلزی برای حیاط یا داخل ساختمان از مشاورین حرفه ای کمک گرفته و با توجه به بودجه خود نسبت به اجرای یکی از مدل‌ها اقدام کنید.

پله چوبی مدرن