کتاب های انتشارات گاج خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

فروشگاه کتابراه در این در این قسمت تلاش می‌کند با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان امکان دانلود کتاب‌های درسی و کمک درسی را فراهم نماید تا شما بتوانید با کلیک بر مقاطع تحصیلی به کتاب‌های مورد نظر دسترسی پیدا کنید. دانلود کتاب کمک درسی هنرستان، دانلود کتاب کمک درسی تجربی، دانلود کتاب کمک درسی مقطع ابتدایی و… همان طور که می دانید منبع اصلی سؤالات تمام امتحانات و آزمون ها، کتب درسی اصلی هستند.

بانک کتاب مارکا بستری را فراهم کرده تا شما کتاب‌های مورد نظر خود را به صورت همزمان و با ارسال رایگان از همه این ناشرین تهیه کنید. مارکا کتاب مجموعه‌ای کامل و بی‌نظیر از کتاب های کمک درسی را در مقاطع پیش دبستانی تا دبیرستان برای شما عزیزان گردآوری کرده است. کتاب های کمک‌درسی همیشه از جمله مکمل‌های مهم و تاثیر گذار دانش آموزان برای یادگیری هر چه بهتر و سریع‌تر دروس کتاب درسی است.

جغرافیا جامع خیلی سبز کنکور 1402

کتاب های انتشارات گاج خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

هر دانش‌آموز در هر سطح علمی ‌و هر مقطعی که است، برای موفقیت بیشتر و تسلط بهتر بر روی دانسته‌های خود، به استفاده از از کتاب کمک درسی نیاز دارد. امروزه کتاب‌های کمک درسی بسیاری از ناشران مختلف در بازار موجود هستند که شاید انتخاب یک نمونه از بین آن‌ها کار دشواری است ، به همین منظور در این محتوا قصد داریم تا اطلاعاتی جامع در مورد ناشران برتر کتاب‌های کمک درسی در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه این امکان را به دست ‌می‌آورید تا کتاب کمک آموزشی مربوط به درس مورد نظر را متناسب با نیاز خود خریداری کنید. علاوه بر دانش‌آموزانی که در رشته‌های علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی فیزیک تحصیل می‌کنند. دانش آموزان رشته‌های فنی و حرفه‌ای هنرستان‌ها و کاردانش‌های سراسر کشور نیز می‌توانند با خرید و به‌کارگیری کتاب‌های کمک‌درسی مخصوص به رشته تحصیلی خود از تمرین و تکرارهای جامع و طبقه‌بندی‌شده استفاده کنند. انتشارات گاج یک مجموعه بسیار متنوع از کتاب های مختلف را منتشر کرده است که تمامی دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف و سطوح درسی متفاوت، می توانند از آن ها استفاده کنند.

جدول شگفت انگیز سودوکو ریاضی اول دبستان پویش

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی کتاب کتابکو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

البته برای دانش‌آموزانی که به دنبال کتاب‌های کمک‌درسی هم‌چون زبان جامع مبتکران، قرابت معنایی الگو، دین و زندگی سفیر خرد، شیمی دوازدهم مبتکران، ریاضیات جامع مهر و ماه و شیمی دوازدهم خیلی سبز هستند هم آماده‌ی ارائه خدمات هستیم. چی بخونم، یک بانک کتاب واقعی و سرشار از اطلاعاتی بدردبخور است که قبل از خرید کتاب کمک آموزشی باید بدانید. بعد از یک انتخاب درست، با خیال راحت می توانید برای خرید اینترنتی کتاب از طریق همین سایت اقدام کنید. قیمت کتاب کمک درسی و خرید آن از بهترین فروشگاه کتاب کمک درسی دغدغه تما‌می ‌دانش آموزان است. سایت فرآموز بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی بوده که کتاب‌ها را با تخفیفات ویژه و ارسال رایگان برای دانش آموزان ارسال ‌می‌کند. دیگر انتشارات مطرح در سطح کشور، انتشارات مهر و ماه است که در کنار قیمت مناسب دارای محصولات با کیفیتی است.

  • تیم کتابچی متشکل از جوان‌هایی پرشور و ذوق و دوست‌دار کتاب اهداف جاری زیادی را دنبال می‌کند ولی اگر بخواهیم به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کنیم رقم زدن خاطره‌ای شیرین و تجربه‌ای خوب برای شماست؛ ما به دنبال تعاملی همیشگی با مخاطبین خود هستیم و این روند را پس از انجام خرید هم دنبال می‌کنیم.
  • ناشران فعال در عرصه‌ی کتاب‌های کمک درسی بسیارند؛ از جمله‌ی آنها می‌توان از انتشارات قلم چی، انتشارات مبتکران، نشر الگو، انتشارات فارآزمون، انتشارات خوشخوان، انتشارات تخته سیاه، نشر گل واژه، انتشارات واله، انتشارات گامی تا فرزانگان، انتشارات جویا مجد، انتشارات منتشران و … نام برد.
  • بانک کتاب مارکا در سال 1383 کار خود را با مدیریت آقای وحید نظری در قالب پخش و توزیع کتب درسی و کمک آموزشی، کتب دانشگاهی، کتابهای زبان خارجه، انواع CD سی دی و DVD دی وی دی شروع کرد.فروشگاه آنلاین کتاب مارکا در تاریخ 18 مرداد 94 کار خود را در فروش اینترنتی کتاب شروع کرد.
  • شما در مدابوک می‌توانید از تخفیف های 20 تا 50 درصدی برای خرید کتاب‌های کمک درسی استفاده کنید.

انتشارات خیلی سبز یکی از خلاق‌ترین ناشرانی است که با چاپ و ارائه کتاب‌هایی با تصاویر و گرافیک‌های جذاب و منحصربه‌فرد سعی در این داشته تا بتواند گام بزرگی در تدوین کتاب‌های کمک‌درسی باکیفیت و خلاقانه داشته باشد. انتشارات بین المللی گاج بیشتر از 15 سال است که در زمینه نشر کتاب های کمک درسی فعالیت می کند. کتاب های گاج می توانند از پیش دبستانی تا کنکور همراه شما باشند و در امر تحصیل شما را یاری دهند. اکتفا به کتاب های درسی کافی نبوده و شما برای موفقیت، به کتاب های کمک درسی نیز نیاز دارید. از بین ناشران برتر و فعال حوزه کمک آموزشی می‌توان به انتشارات‌های قلم‌چی، خیلی سبز، گاج، مبتکران، الگو و منتشران اشاره کرد. کتاب هایی نظیر کتاب های سه بعدی نشر الگو، کتاب های پیشتاز خیلی سبز، کتاب های سیر تا پیاز گاج، کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز، کتاب های پرسمان گاج، کتاب های فضایی مهروماه، کتاب های ریاضی کامل جویا مجد، کتاب های آموزش شگفت انگیز خیلی سبز و… از جمله‌ی این کتاب ها هستند.

کتاب جغرافیا جامع انسانی: کتاب‌های کنکور دهم، یازدهم و دوازدهم