کیبورد قیمت و خرید انواع کیبورد کامپیوتر بی سیم و ساده | asusmag

این به معنی توانایی پشتیبانی کیبورد گیمینگ از نرم‌افزار اختصاصی است که بر تجربه استفاده از آن و خرید کیبورد مناسب بسیار تأثیرگذار است. نرم‌افزار کیبورد گیمینگ به تنظیم نورپردازی کیبوردو تنظیم دکمه‌های ماکرو کیبورد کمک می‌کند. مثلاً با کیبوردهای گیمینگ لاجیتکG و نرم‌افزار لاجیتکG HUB می‌توان هر کدام از دکمه‌های ماکرو را برای فعال‌سازی مجموعه‌ای از دکمه‌ها تنظیم نمود. به گونه‌ای که برای هر بازی نورپردازی متفاوتی را تنظیم کرده تا کیبوردهنگام ورود به بازی به طور خودکار نورپردازی که از قبل تنظیم شده را ارائه دهد. پس پشتیبانی نرم‌افزاری کیبورد گیمینگ،یکی از مسائلی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید.

  • بدلیل ارتفاع کم کلیدهای کیبوردهای لپ تاپی، انجام اموری همچون تایپ کردن با این کیبوردها بسیار راحت و لذت بخش می باشد.
  • همانطور که می‌دانید برای اجرای بی‌نقصیک بازی کامپیوتری، داشتن یک سیستم قدرتمند نیازی ضروری است.
  • شما دکمه های کیبورد لپ تاپ به راحتی تایپ کنید اما تفاوتی که کیبورد استاندارد کامپیوتر دارد این است که در بعضی از مدل های آن جای دکمه ها و اعداد متفاوت است.
  • کیبورد کامپیوتر ، در مجموع ، برای تعامل انسان با کامپیوتر ساخته شده است.

در ادامه، انواع صفحه کلیدهای کامپیوتر را به شما معرفی می‌کنیم و راهنمایی جامع برای خرید کیبورد برای شما فرآهم می‌آوریم. کیبورد کامپیوتر یا همان صفحه کلید، از مهم ترین دستگاه های ورودی کامپیوتر است که امروزه در انواع مختلف به بازار عرضه شده است. در خرید کیبورد کامپیوتر لازم است نکات مختلفی در نظر گرفته شوند. مهم ترین مسئله ای که لازم است در تهیه کیبورد کامپیوتر به آن ها توجه داشته باشید، نوع کیبورد است. کیبوردها انواع مختلفی دارند که در ادامه برخی از کاربردی ترین انواع کیبورد را معرفی می کنیم.

کیبورد گیمینگ

نوع اول اتصال، با سیم است که این نوع رایج ترین نوع اتصال است. در این نوع اتصال ، کیبورد به وسیله یک کابل USB به کامپیوتر متصل می شود. اگر شما همواره قصد جا به جایی و نقل مکان را ندارید این نوع اتصال گزینه بسیار مناسبی است.

نوع محصول

خیلی عالیه، برای کارهای مختلف میشه ازش استفاده کرد، به تلویزیون و موبایل و تبلت و لپ تاپ وصل میشه بودن صفحه تاچ در کنارش خیلی کار رو راحت میکنه و نیاز به موس جداگانه نیست. صفحه کلید بسیار با کیفیت و مناسبیه و واقعا ارزش قیمتش رو داره. مثل کیبورد اپل نرم مجله خبری محصولات ایسوس نیست فاصله دکمه ها هم خوبه یه نکته ایی که درباره کیبورد سخت افزاری و فارسی نویسی در موبایل وجود داره اینه که زبان تایپ رو سیستم عامل مشخص می کنه نه کیبورد. بنابراین شما در هر سیستم عاملی زبان نوشتاریتون هر چیزی انتخاب بشه کیبورد هم همون رو تایپ می کنه.

خوب از این نظر که طول عمر بیشتری دارد و دیتر خراب میشود و بد از این نظر که قیمت تمام شده این کیبورد ها بیشتر است. کیبورد گیمینگ یکی از بهترین و رایج ترین کیبورد هایی است که امروزه در بازار جهانی و حتی بازار ایران طرفداران زیادی دارد. به خاطر همین است که وقتی کیبورد و لپ تاپ یک تایپیست حرفه ای عوض میشود نمیتواند به خوبی گذشته تایپ کند.

http://738sms.ir