10 توضیح چرا Fb برای خرید حضوری لباس دختر کفشدوزکی بدترین گزینه است

امروزه تولید کنندگان داخلی اسباب بازی دختر کفشدوزکی باربی را با کیفیت بالا و جنس خوب تولید می کنند. اگر این نقاشی رو کشیدین برامون تو قسمت نظرات بنویس نقاشیت خوب شد یا نه. موضوع ابرقهرمان در انیمیشنها و تاثیر آن کودک از موضوعاتی است که خوب است اهمیت آن برای والدینی که دغدغه انتخاب محصول نمایشی مناسب را برای فرزندان خود دارند، مشخص بشود. تم تولد همیشه یکی از دغدغه های ما موقع تزئین و چیدمان مناسب وسایل، درست کردن خوراکی ها و خریدن وسایل جشن بوده و هست و هر دفعه نیز چون میخواهیم متنوع و متفاوت باشد، دوباره دچار چنین چالشی می شویم. استاد فو کسی هست که معجزه گر هارو به کسی میده . ادرین اسم مادش ایمیلی هست که به خاطر معجزه گر ها رفته تو کما و به برق وصله .

سایه زدن در نقاشی را فراموش نکنید. برای سورپرایز کردن مهمانان میتوانید به آنها دستبند، کلاه و گل سر کفشدوزکی بدهید که همه با هم ست باشند، شک نکنید که دوستان فرزندتان از این ایده بسیار خوششان میآید. از دسته موی بلند و پهن در قسمت پیشانی و از دسته موهای کوتاه تر در کناره های سر استفاده کنید. دوست صمیمی مرینت اسمش الیا هست و اسم دوست صمیمی ادرین هم نینو هست که هر دو شون پوست قهوه ای و موهای قهوه ای دارن اون دوتا هم بهم علاقه دارن . و اون نگهبان اون جعبه معجزه گر ها هست . خود ادرین معجزه گرش انگشترشه و کوامی اش هم پِلَک هست و غذاش پنیر مونده هست . آدرین نیز یک معجزه گر و کوام به نام پلگ دارد. مارینت دختری شیرین، برونگرا، جوان و شاد است که عاشق مد، دوستان، خانواده و آدرین آگرست است. اگر عاشق ست مادر دختری هستید، لباس خودتان را نیز، با استفاده از المان هایی مثل پارچه قرمز خال خالی ست کنید و حسابی لذت ببرید.

کت نوار با همکاری دختر کفشدوزکی یا همان مرینت دوپن چنگ تلاش می کنند تا پاریس را از شر هاوک شیطان صفت نجات دهند. ابرقهرمانها شخصیتهای قهرمانی در انیمیشن یا فیلمها هستند که نیروی خارقالعاده و فوقبشری دارند. ابرقهرمان از این نیروی خود برای نجات دنیا و کمک به مردم استفاده میکند. او صاحب میراکلس شد ، معجزه آسایی که به مرینت کمک میکند تا تبدیل به دختر کفشدوزکی شود تیکی نام دارد . الیا از لیدی باگ معجزه گر روباه رو گرفته و نینو هم از لیدی باگ معجزه گر لاک رو گرفته و کلویی هم از لیدی باگ معجزه گر ملکه زنبور رو گرفته . کلویی و لایلا دشمن مرینت و ادرین هستند . پدر ادرین . همون ارباب شرارت هست که کوامی پروانه رو داره و سلاحش چوب دستی ش هست و معجزه گرش سنجاق سینشه . گابریل آگراست پدر آدرین و یک طراح مد و لباس است.

میره در خونه ی آدرین رو میزنه ناتالی دیگه اونجا نیست یه خانم جدید میگه بله مرینت میگه سلام هههههه من مممزینتم امممم یعنی مرینتم میخواستم با آقای آگرست صبحت کنم یعنی صحبت کنم خانم جدید هم اسمش اما هست به گابریل میگه گابریل میگه باشه بعد اما میگه بیا تو مرینت میاد تو میگه سلام آآآفای بببخشید منظورم اینه که آقای آگرست ممممن اومدم با آآآدرین یعنی میخوام با آدرین اسفناج کنم یعنی اااازدواج کنم هیییییههیییی گابریل امممم خانم جوان منننن اممممم اگه آدرین خودش بخواد باشه مرینت :قاوعا ماقعا یعنی واقعا گابریل بله گابریل به ناتالی میگه بفرما همسر عزیزم بشین مرینت تعجب میکنه میگه ببخشید ولی مگه شما با خانم ناتالی اسفناج کردین یعنی ازدواج کردین گابریل بله فردا هم عروسی میگیریم بعد ناتالی :وسرم بیا پایین هم کلاسیت اومده آدرین بدو از اتاقش میاد باتعجب میگه مرینت (البته اینو آروم گفت) سلام مرینت مرینت:سلام عشقم یعنی سسسسلام آدرین هیییییی بعد گابریل میگه آدرین مرینت اومده با تو ازدواج کنه قبول میکنی آدرین ببببله پدر .

شخصیت انیمیشن در سنین نوجوانی است اما مخاطب آن سنین دبستان است و آن هم اوایل دبستان. یعنی تمام این ویژگیها مشابه انیمیشنهای قدیمی است؛ اما شخصیت دختر علاوه بر کلیشههای جنسیتی، مبارز، جنجگو و ناجی دنیا هم هست. مادر مرینت اسمش شاپینگ هست که وقتی اومد پاریس اسم ساوین رو برا خودش انتخاب کرد .پدر مرینت اسمش تام هم که تو پاریس بهترین شیرینی ها رو میپزه . مادر ادرین از دختر کفشدوزکی بدش میاد . برای خرید حضوری لباس دختر کفشدوزکی از کجا اقدام کنیم؟ والدین آگاه هم به لزوم تماشای کارتون و انیمیشن برای کودکان خود واقف هستند، و هم میدانند هر محصولی از این دست را باید قبل از تماشا توسط فرزندان بشناسند و با وجوه مثبت و منفی آن آشنا بشوند. این شخصیت با تمام این ویژگیها باز هم در انتظار این است که پسر کفشدوزکی به او ابراز علاقه کند و با هم رابطه عاطفی برقرار کنند.

مرحله دوم :مو های دختر کفشدوزکی را با چند خط منحنی روی هم افتاده در بالای مو نشان دهید. درون چشم گربه سیاه دو دایره داخل هم بکشید و دایره داخلی را سایه بزنید تا مردمک چشمش شکل بگیرد. همچنین در نظر داشته باشید که امروزه بسیاری از موسسه های مهد کودک و آمادگی های پیش دبستانی، به دنبال خرید متنوع ترین سایزهای مربوط به لباس گربه سیاه و کفشدوزکی دخترانه هستند که بتوانند جشن های متعددی را برای بچه های مهد کودک برگزار کرده و لحظات نابی را نیز برای آنها به ارمغان آورد. در ادامه نیز درباره انواع لباس دختر کفشدوزکی و نکاتی درباره استفاده آن خواهیم گفت. از آوریل ۲۰۱۹ فصل سوم کارتون دختر کفشدوزکی در فرانسه نمایش داده شد. در ادامه به منظور تماشای شما عزیزان نمونه های زیبایی از انواع مدل های مختلف برگزاری جشن تولد با این تم خاص و جذاب را به نمایش گذاشته ایم. این لباس معمولا با مدل سرهمی دوخته می شود که می توانید آن را به راحتی همراه با سایر لوازم جانبی این شخصیت خریداری نمایید.

در کنار کیک می توان کاپ کیک و تنقلات دیگری را بر اساس تم دخترانه کفشدوزکی تدارک دید. رنگ های اصلی موجود در این تم قرمز و مشکی بوده که وسایل و اقلام تولد بر اساس این دو رنگ طراحی شده است و جلوه و زیبایی منحصر به فردی به دیزاین جشن تولد داده است. بر اساس یک باور قدیمی کفشدوزک نماد خوششانسی است و “توماس آستروک” هم این شانس و اقبال را داشت که شخصیتهای انیمیشنش، در قالب اسباببازی به دنیای واقعی کودکان بیایند. حتی در جنجگو بودن و مبارزه کردن هم کلیشههای جنسیتی دخترانه را دارد. حالا درباره همین انیمیشن دختر کفشدوزکی، لباس مبدل آن یک لباس براق، جذب و قرمز رنگ است و صرفا برای برجسته کردن جذابیتهای جنسی تولید شده است.

تم تولد دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه قیمت مناسبی دارد و با تزیین کردن اتاق تولد با این تم، فضایی بسیار دل انگیز ایجاد خواهید کرد. امروز در دنیای سرگرمیها و خصوصاً سرگرمیهایی که برای کودکان تولید میشود، تولیدکنندگان سعی میکنند که برای هر چه جذاب کردن دنیای کودکی دست به ابتکار و نوآوری بزنند، ازآن رو بسیاری از تولیدکنندگان برای این که بتوانند در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشند دست به تولید محصولاتی میزنند که در بین کودکان اهمیت فراوانی را دارد، تولید عروسکهای معروف، تولید لباس دختر کفشدوزکی برای بچه ها از انواع محصولاتی هستند که با توجه به طرحهای پرآوازه و مشهور در دنیای کودکان ساخته میشوند، در بیشتر این طراحیها معمولاً از شخصیتهای کارتونی و یا انیمیشنی الهام گرفته میشود، لباس دختر کفشدوزکی کارتونی نیز همیشه گزینهیخوبی برای انواع طراحیهای جالب متناسب با دنیای کودکی بوده است، که تولید کنندگان از شخصیتهای معروف و جذاب برای طراحی آن استفاده میکنند، یکی از شخصیتهایی که در دنیای کودکان وارد شده است و از اسباب بازیها تا لباس آنها را به خود اختصاص داده است، لباس دختر کفشدوزکی کودکانه است که به معرفی آن خواهیم پرداخت.

از این رو کارتون دختر کفشدوزکی با دوبله فارسی معمولاً خیلی دیرتر از انتشار نسخه فرانسوی، در ایران پخش می شود. انتخاب تم تولد برای بچه ها میتونه این جشن رو متفاوت تر کنه و باعث میشه تا عکس ها و فیلم هایی که از جشن تولد می گیرید، خیلی جذاب و عالی باشن. و از این اطلاعات لذت ببرید و لایک رو فراموش نکنی . کودکان از پوشیدن لباس شخصیت کارتونی مورد علاقهشان لذت میبرند. زمانی که اندام، رنگ پوست و مو و اقلام همراه عروسک آمریکایی باربی اعتراضهای زیادی در حد جنبشهای زنانه و طرفدار حقوق کودکان شد. مفاهیم جنسیتی هم نهفته و در حد تلاش برای به دست آوردن دل پسر پادشاه بود. مرینت هم معجزه گرش گوشواره هاش هست و سلاحش یویو هست و کوامی اش هم به نام تیکی هست و غداش شیرینی هست . ارباب شرارت هم دشمن لیدی باگ و کت نور هست . الیا یک وبلاگ داره که اسمش کفشدوز هست و خیلی دوست داره هویت ابر قهرمان ها رو بدونه و کلی هم تحیقیق میکنه .

لطفا لایک فراموش نشه چون تا الان بهتون کلی اطلاعت دادم و الان ساعت ۱۲ شب هست و من به خاطر شما مهربونا کلی بهتون اطلاعات دادم . به نظر من تاثیرگذاری این دست انیمیشنها از باربی و پرنسسهای دیزنی عمیقتر است. مخاطب این انیمیشنها کودکانی بودند که سیندرلا و سفیدبرفی را برای آینده دور خود ترسیم میکردند. مواد استفاده شده در تهیه این وسایل بازی ضد حساسیت بوده و برای کودکانی که به هر دلیل به مواد شیمیایی حساسیت نشان می دهند یا بخصوص نوزادانی که پوست حساس تری دارند مناسب و قابل استفاده است. باید گفت به لحاظ کیفیت داستان و اتفاقات روایی که میافتد داستان حتی مناسب سنین اوایل دبستان است. همه اینها تشدیدکننده بلوغ زودرس و جامعه هدف آن کودکان سنین دبستان است.

من اسباب بازی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه میخوام از کجا تهیه کنم؟ قیمت لباس دختر کفشدوزکی و گربه سیاه چقدر است ؟ پیشنهادات و انتقادات عرضه شده از سوی دیگر خریداران ست لباس های دخترانه کفشدوزکی را با دقت بالایی مطالعه و بررسی قرار داده و با ویژگی های مربوط به این محصولات از نزدیک آشنا شده و سپس با آگاهی بالایی اقدام به خرید نمایید. در این گفتگو، فاطمه مقیمخان کارشناس علوم تربیتی و متخصص حوزه انیمیشن با محوریت یکی از انیمیشنهای دخترانه و پرمخاطب سالهای اخیر این حوزه، تاثیر بازنمایی ابرقهرمانهای دختر انیمیشنها بر روی دختران به خصوص در سنین بلوغ را بررسی کرده است. بررسی انیمیشنها از لحاظ محتوای کلامی و بصری اولین قدم است. به نظر میرسد علت پیدا شدن شخصیتهایی مثل دختر کفشدوزکی در انیمیشنها تاثیرگذاری جنبشهای فمینیستی نسبت به بازنمایی شخصیت زنان و دختران در رسانه مثل اعتراض به عروسکهای باربی باشد. برای تهیه اسباب بازی دختر کفشدوزکی و گربه سیاه راه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد.

محبوبیت این شخصیت کارتونی به قدری زیاد است که حتی بر روی لباس ها، لیوان و دیگر لوازم مورد نیاز کودکان نیز چاپ شده است. با فرا رسیدن فصل سرما و پایین آمدن دمای هوا اکثر والدین به دنبال لباس های گرم مورد نیاز برای فصل سرما جهت جلوگیری از سرما خوردگی و بیمار شدن فرزندان خود میباشند . در قسمت نظرات برامون بنویسید.منبع : سایت چی نیاز داریکپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است. اگر کودک شما از علاقمندان انیمیشن دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای است می توانید لباس دختر کفش دوزکی را هم از لینک لباس دختر کفشدوزکی تهیه نمایید. عمدتا اگر برای دخترها شخصیت قهرمانی در انیمیشنها بازنمایی میشد و به عنوان الگو معرفی میشد شخصیتهایی مثل باربی و یا پرنسسهای دیزنی بودند. حتی می توانید اگر این لباس جالب را به عنوان تم تولد در نظر می گیرید، وسایل جانبی و یا نقاب این شخصیت را برای سایر شرکت کنندگان در تولد تهیه کرده و تولد جالب و فراموش نشدنی بسازید. اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لباس دختر کفشدوزکی در ایران است دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

از این رو برای سنین ۹ تا ده سال مناسب می باشد. عروسک دستی نمایشی تایگر با طراحی زیبا و جذاب، مناسب برای بازی و تقویت داستان سرایی کودک می باشد. قهرمانانی در آخر فصل وارد داستان می شوند که به لیدی باگ کمک می کنند تا شرور قرمز را شکست دهند. روی نقاب طبق شکل دایره بکشید.مرحله دهم :لباس را با قرمز روشن رنگ کنید و سایه های روی لباس را صورتی کمرنگ کنید.گردن را مشکی کنید و سایه روی گردن را خاکستری روشن کنید.نقاب را با دو رنگ قرمز روشن و تیره رنگ کنید(طبق تصویر). این ست لباس به صورت مجموعه ای است که شامل لباس سرهمی گربه ای و نقاب و تل گربه ای و دستکش و جوراب و دو بند با کاربرد دم گربه است . برای نشان دادن بند نقاب از خطوط منحنی ای که در یک نقطه به صورت تیز به یکدیگر می رسند، استفاده کنید.مرحله پنجم :دو خط منحنی را از پایین گردن بکشید و آن دو را، با یک خط منحنی به یکدیگر متصل کنید.مرحله ششم :از پایین گردن دو خط منحنی به عنوان شانه رسم کنید.

لباس های سگ های نگهبان. پوشیدن این لباس به دختر شما حس قدرت، توانایی و اعتماد به نفس بالا انتقال می دهد. خریدن و هدیه دادن لباسهایی که الهام گرفته از شخصیتهای کارتونی جذاب، قوی و ماجراجوست، میتواند قوه تخیل فرزند شما را بسیار تقویت نماید و اعتماد به نفس بالایی به او بدهد. شما با هدیه لباس کفشدوزکی به فرزند خود به قدرت تخیل و اعتماد به نفس او بال و پر خواهید داد. طراحی لباس دختر کفشدوزکی 5 ساله که برگرفته از شخصیت کارتونی می باشد برای سنین خردسال می تواند مناسب باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت های گوناگون و معتبر لباس کفشدوزکی را برای فرزند خود با قیمتی مناسب تهیه کنید. شخصیت دختر کفشدوزکی یک شخصیت ابرقهرمانی از انیمیشن ” معجزه آسا : دختر کفشدوزکی و گربه سیاه ” می باشد که وظیفه مبارزه با شرارت را در کنار گربه سیاه و دیگر ابر قهرمان های این سریال انیمیشنی زیبا بر عهده دارد. رنگ زرد به معنی مادرش و رنگ سبز به معنی تبدیل شدن به گربه ی سیاه و رنگ بنفش به معنی ارباب شرارت یا همون هاک ماث .

ارباب شرارت گروه خود را تشکیل می دهد و آن را گسترده می کند. توجه به نحوه بافت لباس ازاینجهت است که ممکن است نوع بافت برای کودک شما آزاردهنده باشد و بهراحتی نتواند از آن استفاده کند. به نظر نمیآید توجه به این ویژگیهای ظاهری زنانه در انیمیشنهای اخیر و حتی در آنهایی که شخصیت اصلی دختر است تفاوتی کرده باشد. در خانه بمانید و براحتی سایز کودک خود را از روی راهنمای سایزی که ما برای شما تهیه کرده ایم، سفارش خود را بگذارید. این مطلب از سایت راهنمای نقاشی آسان ترجمه و بازگردانی شده است. در همین زمینه قصد داریم در این مطلب شما عزیزان را با مجموعه ای زیبا و دیدنی از انواع مدل های مختلف و جالب برگزاری مراسم تولد با این تم زیبا و بی نظیر آشنا کنیم. آدرین آگرست (Adrien Agreste) پسر نوجوانی است که در فرانسه زندگی می کند و یک مدل است. ، مدل تاپ زنانه می باشد. در بین عروسک شخصیت های کارتونی انواع عروسک ها و انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه دیده می شود و خرید چنین اسباب بازی به عنوان هدیه می توان هر کودکی را دلشاد کند.

که البته کارایی و امکانات مختلف و جنس مختلفی هم دارند . یعنی مرینت هم ادرین رو دوست داره هم لوکا . آموزش کدوم شخصیت کارتونی رو میخوای؟ پس همین الان دست به کار شوید و به کمک آموزش های رایگان سایت ما درآمدزایی را شروع کنید. همچنین مرینت تحت آموزش استاد فو روش کار با معجزه گر را یاد می گیرد. اما دوستانش او را از این کار منصرف کردند و نهایتاً تصمیم گرفتند تا داستان را به کارتون تبدیل کنند. ما در سایت بساز و بفروش آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی را پیش از این قرار داده بودیم که با استقبال بی نظیری روبرو شد برای همین تصمیم گرفتیم تا نقاشی کت نوار یا گربه سیاه را هم به صورت گام به گام به شما آموزش بدهیم. با استفاده از خطوط منحنی اطراف ماسک گربه سیاه را بکشید. ماسک نمدی سگ های نگهبان مدل مارشال را بر روی صورت خود بگذارید و به یکی از هاپو های زرنگ و قهرمان سگ های نگهبان تبدیل شوید . ماسک کودک نمدی رابل را بر روی صورت خود بگذارید و به یکی از اعضا قهرمان سگ های نگهبان تبدیل شوید .

اگر سوال یا نظری داشتید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. دفتر دختر کفشدوزکی یا دفتر نقاشی می تواند یک انتخاب خود برای هدیه دادن به کودکان باشد. حتما د رهنگام خرید توجه کنید که تمام اکسسوری به همراه لباس وجود دارد زیرا هم بعد مجبور م یوشید برای تکمیل کردن ست مجددا هزینه کنید و هم کودکتان از شما یک لباس ناقص را نخواهد پذیرفت زیرا او در کارتون و کتاب داستان ست لباس دختر کفشدوزکی را دیده و می شناسد. با این حال نکته قابل توجه درباره آن این است که همانطور که گفتید، به لحاظ بصری و ویژگیهای اخلاقی تفاوتی با پرنسسهای دیزنی و باربی ندارد. همانطور که همه ما بزرگترها می دانیم کودکان دنیای بسیار جالب و عجیبی دارند اکثر دختر بچهها دنیایی پر از آرزوهای رنگارنگ همراه با محبت بی کران پدر و مادرهایشان را در ذهن خود تصور میکنند. اما در سبک انیمیشنهای ابرقهرمانی این دوره، بازنمایی شخصیت فقط چندسال با مخاطب فاصله دارد و به این ترتیب ذهن مخاطب اینطور شکل میگیرد که بلافاصله بعد از پایان دوران دبستان باید به دختری شبیه دختر کفشدوزکی در اخلاق و رفتار و تفکر تبدیل بشود.

کارتونی که با شخصیت ها و قهرمان های دوست داشتنی اش خیلی لیست قیمت لباس دختر کفشدوزکی معروف شده است. یکی از لباس های ارزان دخترانه که امروزه خیلی در عرصه ی مد خود را جا داده است، شنل دخترانه است. مارینت یک طراح مد نوظهور، نه تنها یک دانش آموز معمولی است، بلکه کسی است که برای نجات شهروندان پاریس به لیدیباگ تبدیل میشود. کارتون ماجراجویی در پاریس از سال ۲۰۱۵ در فرانسه شروع به پخش کرد و تاکنون سه فصل آن منتشر شده است. این فصل در اکتبر ۲۰۱۵ شروع شد. نمایش این فصل از دسامبر ۲۰۱۶ در فرانسه آغاز شد. تاثیرگذاری خواهد بود چون سازنده انیمیشن و کسانی که میتوانند از محبوبیت آن بازار خود را گرم کنند، فقط به نمایش آن بسنده نخواهند کرد. اولت ، گکو و کتبوی سه شخصیت محبوب از انیمیشن پی جی مسکز هستند که تم تولد زیبایی دارند. ست لباس دختر کفشدوزکی به دلیل علاقه شدید کودکان به این شخصیت کارتونی به عنوان یک هدیه خاص و منحصر به فرد برای خوشحال کردن آنان در مناسبت های مختلف از قبیل تولد و …

او پس از اینکه به پیرمردی به نام استاد فو کمک کرد به عنوان یکی از دو ابرقهرمان آینده انتخاب شد. از یک خط منحنی برای کشیدن اطراف صورت استفاده کنید و دقت داشته باشید که این دو خط منحنی در یک نقطه صاف چانه به همدیگر می رسند. فقط کافی است که شما وسایل را تهیه کنید و خیاطی بلد باشید. در سالهای اخیر موج انیمیشنهای ابرقهرمانی شدت بیشتری گرفته است. این انیمیشن وقتی در فرهنگی مثل فرهنگ جامعه ما که مدارس مختلط نیست و نوع پوشش دختران هم با فرهنگ غربی متفاوت است به همین شدت تاثیرگذار خواهد بود؟ به نظر شما چرا انیمیشنها به این سمت رفتند که قهرمان یا ابرقهرمان دختر هم به عنوان شخصیت اصلی تولید کنند؟ اسم اصلی و درست کارتون دختر کفشدوزکی و گربه ی سیاه و یا همان ماجراجویی در پاریس، کارتون “معجزه گر: کفشدوزک و گربه سیاه” است.

همانطور که می بینید بیشترین قسمت نقاشی کت نوار با خطوط منحنی رسم می شود. همانطور که در قسمت قبلی نیز به این امر اشاره کردیم، امروزه ست کامل لباس دخترانه کفشدوزکی از محبوب ترین ست های موجود در این وب سایت می باشد و شما می توانید با در نظر گرفتن اقلام مربوط به این ست، اقدام به خرید داشته باشید. از دلایل مخرب بودن این تاثیر این است که در آثاری مثل دختر کفشدوزکی همانطور که گفتم مخاطب کودک است اما شخصت اصلی نوجوان است. بسیاری از کودکان این روزها به دلایل مختلف در معرض بلوغ زودرس هستند. این محصول علاوه بر اینکه برای پر کردن اوقات فراغت کودکان شما می تواند با هزینه بسیار کم مناسب باشد همچنین در پرورش مهارت های فردی و ارتباطی کودکتان بسیار موثر و مفید است. لباس پسر گربه ای یا همان گربه ی سیاه هدیه ای دوست داشتنی مناسب برای طرفداران این شخصیت کارتونی است. دختر کفشدوزکی یکی از شخصیتهای کارتونی محبوب بین بچهها است که ازگذشته تاکنون طرفداران خود را حفظ کرده است.