Asus Chromebook range refresh دارای تبلت جدید Chrome OS است

در مجموع چهار مدل در این محدوده وجود خواهد داشت: Asus Chromebook C204، Chromebook Flip C214، Chromebook C403 و Chromebook Tablet CT100.

ویدیوی روز جیبی

ایسوس طیف جدیدی از کروم‌بوک‌های «آماده آموزش» و تبلت Chrome OS را معرفی کرده است. آنها در طول نمایشگاه CES 2019 این هفته راه اندازی می شوند زیرا به نظر می رسد محبوبیت رو به رشد کروم بوک ها کاهش یابد.


طیف کروم بوک آماده آموزش ایسوس برای اولین بار از تبلت کروم بوک جدید برای تصویر 5 برخوردار است

ایسوس

کروم بوک C204

اتصالات شامل دو پورت USB Type-C، دو اسلات USB Type-A، کارت خوان microSD، وای فای 802.11ac و برای تماس ویدیویی یک وب کم HD است.

ما در حال حاضر تاریخ دقیق یا هزینه انتشار را نمی دانیم. ایسوس می‌گوید که مدل‌های جدید در ماه‌های آینده با تنظیمات و قیمت‌هایی که نزدیک‌تر اعلام می‌شود در دسترس خواهند بود.

در حالی که گوگل در سال 2018 با تبلت سیستم عامل کروم پیشتاز است، ایسوس نیز از این روش پیروی می کند. تبلت 10 میلی‌متری با ضخامت 10 میلی‌متری با روکش لاستیکی و دارای کانکتور USB-C برای شارژ و اتصال دستگاه‌های دیگر طراحی شده است. این دستگاه توسط OP1 موجود در سایر کروم‌بوک‌ها مانند Samsung Chromebook Plus، یک تراشه اختصاصی برای دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل Chrome، پشتیبانی می‌شود. ابعاد تبلت جدید 9.9 در 238.8 در 172.2 میلی متر و وزن آن 568 گرم است.

عمر باتری تمام روز وعده داده شده است، اما ایسوس هنوز زمان بندی خاصی را اعلام نکرده است.

این گوشی با صفحه نمایش 11.6 اینچی در دو نوع لمسی و غیر لمسی عرضه می شود و از پردازنده سلرون دو هسته ای اینتل و همچنین 4 گیگابایت رم با 32 گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد.

عمر باتری با یک بار شارژ 11 ساعت وعده داده شده است.

اگر حدس نمی زدید، C204 جانشین C202 و C214 دنباله دار Asus C213 است.

ما پست شما را حفظ می کنیم.



منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/146626-asus-education-ready-chromebook-range-features-new-chromebook-tablet-for-first-time/

C204 و C403 لپ‌تاپ‌های تاشوی سنتی هستند که به ترتیب در اندازه‌های 11.6 و 14 اینچی عرضه می‌شوند، در حالی که C214 یک لپ‌تاپ 14 اینچی تبدیل‌پذیر خواهد بود. CT100 به دنبال الگوبرداری از Google Pixel Slate، یک تبلت جدید برای ایسوس خواهد بود و دارای صفحه نمایش لمسی با زاویه باز 9.7 اینچی QXGA برای رقابت با iPad است.

طیف کروم بوک آماده آموزش ایسوس برای اولین بار از تبلت کروم بوک جدید برخوردار است

ایسوس

Chromebook Flip C214

  • قابل استفاده به عنوان لپ تاپ یا تبلت
  • گزینه های صفحه نمایش لمسی یا غیر لمسی 11.6 اینچی

Range Chromebook Ready Asus دارای تبلت Chromebook جدید برای اولین بار تصویر 6 است

ایسوس

کروم بوک C403

  • صفحه نمایش 14 اینچی HD غیر لمسی
  • عمر باتری 11 ساعت

تمام خانواده دستگاه های جدید همگی دارای مشخصات مشابه و زیبایی طراحی مشترک خواهند بود.

با روکش خاکستری تیره به جای رنگ سفید و آبی روشن و درخشان نسخه قبلی، طراحی نازک تری دارد (292 x 199 x 195 میلی متر، 1.2 کیلوگرم)، اما می تواند در برابر افت 1.2 متری در حالت صاف یا 80 سانتی متر مقاومت کند. هنگامی که در طرفین آن انداخته می شود.

با ارائه گزینه لپ تاپ یا تبلت، C214 با مشخصات تقریباً مشابه C204 ارائه می شود، اما با این گزینه که صفحه نمایش را به اطراف برگردانید تا در مواقع نیاز با آن به عنوان یک تبلت رفتار کنید. این شامل پردازنده Celeron اینتل، 4 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی است.

این گوشی نیز به پردازنده Celeron اینتل مجهز خواهد شد که دارای 4 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی است.

C403 دارای طراحی مشابه با C204 است، اما در عوض دارای صفحه نمایش 14 اینچی HD غیر لمسی بسیار بزرگتر است.

اتصالات شامل دو پورت USB Type-A، دو پورت برگشت پذیر USB Type-C، کارت خوان microSD، Wi-Fi 802.11ac، و برای تماس تصویری یک وب کم HD است.

ایسوس همچنین می گوید تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا دستگاه را تا حد امکان قابل تعمیر کند.

چه زمانی می توانید یکی را تهیه کنید؟

طیف کروم بوک آماده آموزش ایسوس برای اولین بار از تبلت کروم بوک جدید برخوردار است
ایسوس


تبلت ایسوس کروم بوک CT100

سری جدید دارای دوام، صفحه کلیدهای مقاوم در برابر ریختن و دستکاری و ضربه گیرهای لاستیکی همه جانبه برای مقاومت در برابر ضربات و ضربات است که ایسوس معتقد است بچه های امروزی به دستگاه ها وارد خواهند کرد.