Asus Flow X13 یک بازی بسیار باریک جذاب 2 در 1 است

ایسوس قبلاً ROG Zephyrus G14 جدید و بهبود یافته را به نمایش گذاشته است، اما همانطور که ممکن است از نام آن برداشت کرده باشید، Flow X13 حتی کوچکتر است.

این یک لپ‌تاپ بازی فوق‌العاده قابل حمل 2 در 13 اینچی است که می‌توان آن را در موقعیت‌های مختلف حالت چادر، حالت ایستاده و یک لپ‌تاپ سنتی‌تر قرار داد.

ویدیوی روز جیبی

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که سبک، جمع و جور و فوق العاده قابل حمل باشد، وزن آن تنها 1.3 کیلوگرم و ضخامت آن تنها 15 میلی متر است و در عین حال قدرت بازی مناسبی را با پردازنده AMD Ryzen 9 5980HS، پردازنده گرافیکی Nvidia GeForce GTX 1650 و 32 گیگابایت LPDDR4 ارائه می کند. رم 4266 مگاهرتز

هنوز درباره قیمت آن صحبتی نشده است، اما انتظار می‌رود Flow X13 در این سه ماهه عرضه شود. در اینجا می توانید در مورد آن بیشتر بدانید.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/155334-the-asus-flow-x13-is-an-intriguing-ultra-slim-gaming-2-in-1/

درست زمانی که فکر می‌کردید لپ‌تاپ‌های گیمینگ نمی‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند، Flow X13 در راه است. یک لپ‌تاپ بازی کوچک و قابل تبدیل با جذابیت‌های جذاب.


درست زمانی که فکر می‌کردید لپ‌تاپ‌های گیمینگ نمی‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند، Flow X13 در راه است. یک لپ‌تاپ بازی کوچک و قابل تبدیل با جذابیت‌های جذاب.


با این تنظیمات AMD Ryzen، ایسوس ادعا می کند که Flow X13 می تواند تا 11 ساعت استفاده را قبل از نیاز به شارژ مدیریت کند، در این مرحله شارژر USB-C PD می تواند 60 درصد آب خود را در کمتر از 40 دقیقه تحویل دهد.

با این حال، جایی که Flow X13 جالب می شود، پردازنده گرافیکی خارجی XG Mobile است که نه تنها به عنوان یک eGPU سنتی، بلکه به عنوان یک هاب برای همه لوازم جانبی و تجهیزات بازی شما دو برابر می شود. این eGPU می‌تواند کارت‌های گرافیکی تا RTX 3080 انویدیا را پشتیبانی کند و دارای یک ماژول برق داخلی 280 وات و همچنین اتصالات USB، Ethernet، DisplayPort و غیره است.

این راه‌اندازی همچنین از همه متمایز است زیرا ایسوس یک کانکتور PCIe 3 اختصاصی ساخته است که ادعا می‌کند می‌تواند 63 گیگابیت بر ثانیه پهنای باند گرافیکی را ارائه دهد. این پهنای باند بیشتر از Thunderbolt 4 است، اما جنبه منفی کابل نسبتاً درشتی را به همراه دارد که بدون شک تعویض آن در صورت شکستن سخت خواهد بود.