Asus ProArt Studiobook دارای یک شماره گیری فیزیکی است تا ویرایش شما را دقیق تر کند

Studiobook جدید در دو نسخه عرضه خواهد شد. ProArt Studiobook Pro از پردازنده‌های سری H Ryzen 5000 AMD پشتیبانی می‌کند یا می‌توان آن را تا نسل سوم اینتل Xeon پیکربندی کرد. در بخش گرافیکی، پردازنده گرافیکی لپ تاپ Nvidia RTX A2000 یا A5000 را خواهید داشت.

با Thunderbolt 4، USB 3.2 Type-C، HDMI 2.1 و کارتخوان SD Express 7.0، طیف گسترده ای از اتصالات را دریافت می کنید.

عکس 2 کتاب استودیویی پروآرت ایسوس

گنجاندن صفحه در سمت چپ بالای صفحه لمسی به این معنی است که می‌توانید کنترل‌های دقیقی روی طیف وسیعی از برنامه‌ها با پشتیبانی کامل در برنامه‌های خلاق Adobe مانند Premiere Pro، Photoshop یا Lightroom داشته باشید.

ویدیوی روز جیبی

ProArt Studiobook 16 OLED از دسامبر 2021 با قیمت 1999 پوند، Studiobook Pro 16 OLED با قیمت 2099 پوند در دسترس خواهد بود، اما قیمت ها بسته به پیکربندی به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود.

می‌توانید عملکرد شماره‌گیر را سفارشی کنید تا با اسکرول یا کشیدن کمتر روی صفحه لمسی، گردش کار را آسان‌تر کنید، بنابراین همه چیز دقیق‌تر و شهودی‌تر می‌شود. همچنین می‌توانید از یک قلم روی ترک‌پد استفاده کنید، که برای گزینه‌های کنترل بیشتر، دکمه مرکزی سوم نیز دارد.

گزینه ای برای نمایشگر 16 اینچی OLED یا غیر OLED وجود دارد، با OLED 4K HDR که استانداردهای VESA DisplayHDR 600 True Black را دارد، Pantone برای دقت رنگ کالیبره شده است و Calman Verified است.

هر دو دارای SSD دوقلو هستند و می‌توان آنها را با حداکثر 64 گیگابایت رم پیکربندی کرد.

همچنین در مدل‌های رو به پایین، ProArt Studiobook، امکان انتخاب OLED وجود دارد یا خیر. باز هم، این دستگاه قدرتمندی است که برای افراد خلاق طراحی شده است، اما این بار AMD Ryzen 5000 H-series یا تا پردازنده های Core i9 اینتل را با گرافیک GeForce RTX 3070 یا 3060 ارائه می دهد.

این لپ‌تاپ‌ها واقعاً برای کسانی طراحی شده‌اند که زمان زیادی را صرف کارهای فشرده می‌کنند، از پردازش تصویر در انتهای پایین، از طریق ویرایش و تولید ویدیو، یا مدل‌سازی CAD و دستکاری داده‌های بزرگ در بالا.

ایسوس ProArt Studiobook خود را به روز کرده است، لپ تاپ خود برای خلاقان، با تعدادی نسخه جدید، که همگی دارای ویژگی منحصر به فرد یکسان هستند – شماره گیری فیزیکی.


برای کسانی که به چنین ماشین‌های قدرتمندی نیاز ندارند، ایسوس مدل‌های جدید Vivobook Pro را نیز معرفی می‌کند.



منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/158204-asus-proart-studiobook-includes-a-physical-dial-to-make-your-editing-more-precise/