Asus ROG با Acronym همکاری می کند تا یک بار دیگر مرزهای بین مد و فناوری را محو کند

نتیجه یکی از جذاب ترین ماشین های بازی است که تا به حال دیده ایم. این ترکیبی از فناوری یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 80، سایبرپانک صنعتی و مقدار شگفت انگیزی از عملی بودن است.

یکی از ویژگی های برجسته این نسخه، بند حمل همراه است که به تبلت اجازه می دهد تا در چندین روش جدید استفاده شود و همچنین به عنوان یک لوازم جانبی مد بسیار گران قیمت استفاده شود.

ایسوس ROG با خانه مد مستقر در برلین، Acronym، به نیروهای خود پیوسته است تا تبلتی را ارائه دهد که رویاها از آن ساخته شده است.


“ما تصمیم گرفتیم با Republic of Gamers شریک شویم زیرا رویکردی کاملاً آزادانه دارد. مهندسان آن مایل بودند به قلمروی ناشناخته بروند و آنها دانش و صلاحیت ارائه این ایده ها را داشتند.”

ایسوس

این اولین بار نیست که این دو برند با هم کار می کنند، در سال 2020 آنها نسخه محدودی از ROG Zephyrus G14 را منتشر کردند (و فوق العاده بود).

ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 از 3 آوریل 2023 در سراسر جهان در دسترس خواهد بود، هنوز هیچ اطلاعاتی درباره قیمت آن به اشتراک گذاشته نشده است. اما، اگر طراحی پیچیده آن چیزی باشد، ما انتظار نداریم که این یکی ارزان شود.منبع: https://www.pocket-lint.com/asus-rog-acronym-flow-z13-collaboration/نسخه محدود Z13 ACRNM RMT02 نام دارد و پردازنده گرافیکی لپ‌تاپ Core i9-13900H اینتل و Nvidia GeForce RTX 4070 را در خود جای داده است.

یک شاسی آلومینیومی سفارشی با جزئیات ماشینکاری CNC برای همکاری استفاده شده است و نگهدارنده‌های لاستیکی برای ایجاد چسبندگی در همه جهت‌ها تعبیه شده‌اند.

این بار، این Asus ROG Flow Z13 است که درمان Acronym را دریافت می کند. ما فکر می‌کنیم محصولی مناسب، زیرا به‌عنوان استاندارد یکی از سایبرپانک‌ترین دستگاه‌های موجود در خط تولید این برند است.

ویدیوی روز جیبیبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید

برای این پروژه، هیو از تخصص خلاقان متعدد، از جمله هنرمند مفهومی فیلم بلند فیل ساندرز، که بیشتر به خاطر طراحی لباس نمادین مرد آهنی شهرت دارد، استفاده کرد.

ارولسون هیو، یکی از بنیانگذاران مخفف، گفت: “ایده طراحی RMTO2 به دنبال ارائه یک پیشنهاد جدید است. ما در تلاش هستیم تا نحوه تعامل کاربران با دنیای اطراف خود، همراه با ماشین خود را دوباره تصور کنیم و کارها را به روشی جدید انجام دهند.”

Asus مخفف ACRNM RMT02