Asus ROG Azoth یک صفحه کلید 75 درصدی با قابلیت تعویض داغ با سوئیچ های از پیش روان شده است.


ایسوس در نمایشگاه CES از صفحه کلید گیمینگ جدیدی رونمایی کرد که دارای ویژگی هایی است که معمولاً فقط در یک صفحه کلید سفارشی پیدا می کنید.


ایسوس در نمایشگاه CES 2023 از صفحه‌کلید گیمینگ جدیدی رونمایی کرد که دارای ویژگی‌هایی است که معمولاً فقط در یک صفحه کلید سفارشی پیدا می‌کنید.


ROG Azoth یک کیبورد بازی بی‌سیم 75 درصدی است که دارای ویژگی‌های بسیار خوبی مانند سوئیچ‌های قابل تعویض داغ، کلیدهای PBT Doubleshot، صفحه‌نمایش OLED داخلی و سه لایه کاهش صدا نیز می‌باشد.

ویدیوی روز جیبی

این یک کیت جدی است که همه نوع ویژگی های فوق العاده ای را ارائه می دهد که گیمرها دوست خواهند داشت. این دستگاه دارای هر دو بی سیم SpeedNova 2.4 گیگاهرتز به همراه اتصال بلوتوث، به علاوه سوئیچ های مکانیکی NX خود ROG، ضبط ماکرو در حین پرواز و موارد دیگر است.

مانند سری SteelSeries Apex Pro، ROG Azoth دارای یک صفحه نمایش چند منظوره است که می تواند برای نمایش انواع چیزها از اطلاعات سیستم گرفته تا انیمیشن ها تا نام آهنگی که در حال گوش دادن به آن هستید و موارد دیگر استفاده شود.

ایسوس می گوید ROG Azoth می تواند تا 2000 ساعت بازی را در حالت بی سیم مدیریت کند یا می توانید از بلوتوث برای اتصال چندین دستگاه به طور همزمان استفاده کنید.

این نکات برجسته پنهان است که باید استفاده از آن را لذت بخش کند، زیرا دارای واشر سیلیکونی و سه لایه مواد مرطوب کننده برای جذب و حذف نویز پینگ و بهبود تجربه تایپ شما است. ظاهراً این تایپ زیباتر و دلپذیرتر از سایر صفحه‌کلیدهای سفارشی و همچنین یک پایان کلی آرام‌تر ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از ویژگی های این صفحه کلید که معمولاً فقط در صفحه کلیدهای سفارشی مشاهده می کنید، سوئیچ های قابل تعویض است. سوئیچ های از قبل روان کاری شده برای تجربه روان تر ارائه می شود، اما همچنین به شما امکان می دهد آنها را با دیگران به راحتی تعویض کنید.

به عنوان استاندارد، انتخابی از ROG NX آبی (کلیک و لمسی)، ROG NX قهوه ای (فوق العاده لمسی) و ROG NX قرمز (خطی و صاف) وجود دارد. سوئیچ های قرمز بهترین انتخاب برای گیمرها با 1.8 میلی متر پاسخ سریع هستند، در حالی که سوئیچ های قهوه ای و آبی به فشار بیشتری نیاز دارند اما برای تایپ روزمره بهتر هستند.

همه اینها از همان سبک پایه سوئیچ‌های استاندارد Cherry MX استفاده می‌کنند، بنابراین در صورت تمایل می‌توانید به راحتی از کلیدهای پس از فروش خود استفاده کنید.

امیدواریم به زودی در مورد این یکی بیشتر بدانیم. در عین حال، جریان کامل راه اندازی را تماشا کنید تا همه چیزهایی را که ROG فاش کرده است، ببینید.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/163980-asus-rog-azoth-custom-keyboard/