Asus Scar G15 و G17 با صفحه نمایش 360 هرتزی و صفحه کلیدهای مکانیکی اپتیکال ارتقا یافتند.

به نظر می رسد که ایسوس با نسخه های 2021 ROG Strix Scar G15 و G17 به دنبال گیمرهای رقابتی است.


ایسوس که تنها به اضافه کردن صفحه نمایش های با نرخ تازه سازی سریع بسنده نمی کند، در حال استفاده از ویژگی هایی است که به نظر می رسد یک ویژگی تغییر دهنده بازی در قالب تنظیم صفحه کلید نوری-مکانیکی است.

این لپ‌تاپ‌های بازی اکنون به عنوان «نیروگاه‌های بازی» و «ماشین‌های ورزشی الکترونیکی قابل حمل نهایی» معرفی می‌شوند. با تشکر از ویژگی های برجسته نه تنها شامل نسخه های موبایل انویدیا پردازنده‌های گرافیکی سری RTX 3000 و پردازنده‌های سری Ryzen 5000 AMD اما خیلی بیشتر.

ویدیوی روز جیبی

ایسوس می‌گوید همچنین برای کاهش ردپای لپ‌تاپ‌های Scar با حاشیه‌های کوچک‌تر کار کرده است و نسبت صفحه‌نمایش به بدنه بزرگ‌تر و شاسی هفت درصد کوچک‌تر از مدل‌های قبلی را به شما می‌دهد. با وجود این، یک پد لمسی 85 درصد بزرگ‌تر از قبل برای آسان‌تر کردن زندگی و چهار بلندگوی Dolby Atmos وجود دارد.

مطمئناً یک منظره غیرمعمول در یک لپ‌تاپ گیمینگ، این صفحه کلید نه تنها نوید تایپ راحت‌تر، بلکه ورودی دقیق‌تر و فعال‌سازی سریع‌تر را نسبت به یک صفحه‌کلید لپ‌تاپ استاندارد بدون تأخیر می‌دهد.

اما زیبایی‌شناسی شیک به همین‌جا ختم نمی‌شود، زیرا Scars 2021 همچنین دارای نوار نور RGB جدید و بهبود یافته با LED‌های حتی بیشتر برای درخشندگی بهتر و تجربه رضایت‌بخش‌تر Aura Sync است. آنها را نیز می توان سفارشی کرد، با درپوش های حرارتی قابل تعویض که حتی به شما امکان می دهد آنها را با صفحات چاپ سه بعدی که خودتان ساخته اید شخصی سازی کنید.

Asus Scar G15 و G17 با صفحه نمایش 360 هرتز و صفحه کلیدهای مکانیکی اپتیکال ارتقا یافته عکس 1

ایسوس


ایسوس هنوز قیمت یا تاریخ عرضه را اعلام نکرده است، اما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Scar G15 و Scar G17 در وب سایت این شرکت پیدا کنید.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/155329-asus-scar-g15-and-g17-upgraded-with-360hz-screen-and-optical-mechanical-keyboards/

مانند لپ‌تاپ‌های قبلی Strix Scar، این مدل‌ها نیز دارای ویژگی‌های ظاهری جذاب هستند. آنها در سه رنگ مختلف موجود هستند “مشکی اصلی”https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/155329-asus-scar-g15-and-g17-upgraded-with-360hz-screen- و صفحه کلیدهای مکانیکی نوری/”Eclipse Grey” و “Electro Punk” که شاسی آلومینیومی را گرد می کنند.

ایسوس با نسخه‌های 2021 Scar G15 و G17 به دنبال گیمرهای رقابتی است.