Asus TUF Gaming A15 پیشتاز شارژ لپ تاپ گیمینگ مقرون به صرفه است

این نمایشگرها دارای حاشیه کمتری هستند که ایسوس آن را Ultraslim NanoEdge می‌نامد تا طراحی قابل حمل‌تر و تجربه کاربری همه جانبه‌تری داشته باشد.

تصویر Asus TUF Gaming A15 1

ایسوس


چهار لپ‌تاپ گیمینگ TUF جدید ایسوس، پایین‌تر از خط تولید ROG هستند، در حالی که هنوز مشخصات بالایی دارند.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/150568-asus-tuf-gaming-a15-f15-a17-f17-laptops/

همچنین یک صفحه کلید با اندازه کامل – که برای گیمرها ضروری است – وجود دارد که شامل گزینه هایی برای سفارشی سازی کلید و کلیدهای شفاف WSAD است.

Asus TUF Gaming A15 و A17 از اواخر ماه مارس در بریتانیا در دسترس خواهند بود. Fortress Grey و Bonfire Black دو گزینه رنگ هستند. قیمت هنوز اعلام نشده است.

به علاوه گزینه ای برای اضافه کردن گرافیک های Nvidia GeForce RTX 2060 وجود دارد. اگرچه اگر به دنبال خوبی RTX هستید، انتظار نداشته باشید که قیمت آن پایین بماند. نه اینکه ایسوس قیمت رسمی را هنوز اعلام کرده باشد.

پس این لپ‌تاپ‌ها اصلاً برای چیست؟ این چهار لپ‌تاپ جدید که بر روی پردازنده‌های AMD Ryzen 4000 یا پردازنده‌های نسل دهم اینتل Core ساخته شده‌اند – انتخاب شماست – این چهار لپ‌تاپ جدید نمایشگرهایی با نرخ تازه‌سازی بالا با فرکانس 144 هرتز ارائه می‌کنند.

ویدیوی روز جیبی

اگر اطلاعیه‌های اخیر قابل انجام باشد، لپ‌تاپ‌های گیمینگ به اصطلاح مقرون‌به‌صرفه تجارت بزرگی هستند. در نمایشگاه CES 2020، ایسوس یک به روز رسانی به سری TUF خود – خط معمولاً زیر 1000 پوند – را با A15 و F15 15 اینچی و A17 و F17 17 اینچی معرفی کرد.


همانطور که از نام اختصاری ممکن است نشان دهد، طبق گفته ایسوس، این لپ‌تاپ‌ها کوکی‌های سختی هستند، با دوام در حد نظامی.