Asus Vivobook Pro برای سازندگان معمولی مطرح است، نمایشگرهای OLED و DialPad مجازی را برای کنترل ارائه می دهد.

این بدان معناست که به جای اینکه از طریق تنظیمات مختلف در نرم افزار ویرایش خود حرکت کنید، می توانید به جای آن از یک شماره گیری مجازی در صفحه نمایش استفاده کنید. برای مثال، با پشتیبانی کامل از برنامه های Adobe، می توانید آن را سفارشی کنید و به عملکردهایی که می خواهید دسترسی پیدا کند.

ویدیوی روز جیبی

Vivobook Pro 14X و 16X OLED مدل‌های قدرتمندتر هستند، با گزینه‌ای برای نمایشگر OLED 4K HDR در مدل 16 اینچی یا 2.8K OLED در 14 اینچی. این نمایشگر با استانداردهای VESA DisplayHDR 600 True Black مطابقت دارد و برای دقت رنگ دارای گواهینامه Pantone است.

طیف وسیعی از رنگ‌ها وجود خواهد داشت و ایسوس مایل است بر این نکته تأکید کند که Comet Grey و Meteor White دارای روکش منحصربه‌فردی هستند، مات، که به عنوان «ماسه‌سنگ صیقلی» توصیف می‌شود، که باعث می‌شود در نهایت اثر انگشت پوشانده نشود.

باز هم، می تواند AMD یا Intel باشد، با گرافیک Nvidia GeForce RTX 3050 و حداکثر 16 گیگابایت رم، بنابراین کمی پایین تر قرار گرفته است – اما همچنان ظاهر و احساس برتری دارد.

Asus Vivobook Pro 14 یا 15 است که در اندازه های 14 یا 15 اینچی با 2.8K OLED یا FHD OLED موجود است.

عکس Asus Vivobook Pro 1

ایسوس

دو نسخه از Vivobook Pro وجود دارد – مدل های X و مدل های معمولی غیر X، با دو اندازه نمایشگر در هر کدام.

بسته به اولویت خود می‌توانید از Intel یا AMD Power با Core i7 H یا Ryzen 5000 H-Series و تا گرافیک Nvidia GeForce RTX 3050 Ti استفاده کنید. حداکثر 32 گیگابایت رم را می توان پیکربندی کرد، با طیف گسترده ای از اتصالات فیزیکی روی بدنه.

Asus Vivobook Pro 15 OLED از 1099 پوند شروع می شود، در حالی که Vivobook Pro 16X OLED از 1399 پوند شروع می شود – باز هم، قیمت ها بر اساس پیکربندی بسیار متفاوت خواهد بود.

ایسوس تعدادی لپ‌تاپ را به‌روزرسانی کرده است که آنها را برای افراد خلاق توصیف می‌کند. در حالی که ProArt Studiobook سطح بالا یک شماره گیری فیزیکی روی شاسی برای کنترل ویرایش ارائه می دهد، Vivobook Pro به جای آن یک نسخه مجازی از شماره گیری دریافت می کند.


مدل های Vivobook Pro از دسامبر 2021 در دسترس خواهند بود.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/158205-asus-vivobook-pro-is-pitched-at-casual-creators-offers-oled-displays-and-virtual-dialpad-for-control/