Asus Zenfone 11 Compact Wishlist: چیزهایی که می خواهیم ببینیم

Asus Zenfone 11 Compact Wishlist: چیزهایی که می خواهیم ببینیم

Asus Zenfone 11 Compact Wishlist: چیزهایی که می خواهیم ببینیم

ایسوس در سال 2021 به Zenfone 8 طلایی چسباند. جمع و جور بود، دارای پردازنده پرچمدار بود و نسبتاً مقرون به صرفه بود. سپس اوضاع با Zenfone 9 حتی بهتر شد. ایسوس یک تثبیت کننده دوربین مانند گیمبال و طراحی و مواد خنک تر را اضافه کرد. Zenfone 10 شارژ بی‌سیم را برای یکی از کامل‌ترین بسته‌های فشرده اندروید در بازار اضافه کرد. اتفاقاً توسط غول هایی مانند MKBHD ستایش شده است.

بنابراین، به جای یک گوشی ROG اصلاح شده، ما دوست داریم که Zenfone 11 Compact به ریشه های نوآورانه و جمع و جور خود بازگردد. ما یک ردپای کوچک و برخی مواد عجیب و غریب در پشت می‌خواهیم، ​​مانند چرم مصنوعی یا چوب (با تشکر از موتورولا به خاطر شجاعت کافی برای امتحان کردن این کار).

دو حلقه دوربین بزرگ از سری 9 و 10 باید به چیزی متفاوت تبدیل شوند، ما دوست داریم چیزی به سبک LG Velvet ببینیم.

ایسوس معمولاً یک شارژر در جعبه خرده‌فروشی و همچنین یک قاب پشتی دارد، بنابراین هیچ شکایتی در آن جلو وجود ندارد.

با حرکت به سمت نمایشگر، ما امیدواریم که مانند نسل های قبلی یک پنل زیر 6 اینچی داشته باشیم. یک AMOLED تخت 5.9 اینچی باید عالی باشد، و در واقع، هنگام عرضه Zenfone 9 و 10، ایسوس یک مطالعه مفصل را نشان داد تا ثابت کند که این اندازه عالی است. خب، پس به آن برگرد!

ما اکنون وارد دوران LTPO شده‌ایم و نرخ تازه‌سازی متغیر به خصوص در گوشی‌های پرچمدار ضروری است. ما می دانیم که به لطف بخش بازی، نرخ رفرش بالا امتیاز ایسوس است، بنابراین هیچ مشکلی برای دریافت پنل LTPO 1-144 هرتز در Zenfone 11 Compact نمی بینیم. و با توجه به این واقعیت که Zenfone 11 Ultra در میان 3 گوشی برتر درخشانی است که ما تاکنون آزمایش کرده‌ایم، آرزو می‌کنیم که نسخه کامپکت نیز آن را حفظ کند.

از نظر بیومتریک، Zenfone 9 و 10 دارای سریع‌ترین اسکنر اثرانگشت جانبی هستند که تا به حال روی یک گوشی آزمایش کرده‌ایم. ما نمی دانیم که ایسوس چگونه این کار را انجام داده است، اما تقریباً سورئال است و گاهی اوقات احساس می شود قبل از لمس انگشت شما به اسکنر، قفل گوشی باز می شود. ما آن را در Zenfone 11 Compact می خواهیم!

منبع: https://www.phonearena.com/reviews/asus-zenfone-11-compact-review_id6345