Ghost of Tsushima PC امکان ارتقاء مقیاس DLSS و نسل فریم FSR 3 را به طور همزمان فراهم می کند.

Ghost of Tsushima PC PSN

Ghost of Tsushima Director's Cut از امروز بر روی رایانه شخصی در دسترس است و مجموعه کاملی از گزینه های ارتقاء مقیاس از جمله DLSS 3، FSR 3 و XeSS را ارائه می دهد (عملکرد بازی را با DLSS 3 در اینجا بررسی کنید). جالب اینجاست که Ghost of Tsushima چیزی را نیز ارائه می‌کند که بازی‌های دیگر از آن استفاده نمی‌کنند – توانایی ترکیب ارتقاء مقیاس DLSS با تولید فریم FSR 3.

برای چه می خواهی این کار را انجام دهی؟ خب، تولید فریم DLSS 3 پشت کارت های سری RTX 40 قفل شده است، در حالی که FSR 3 منبع باز چنین محدودیتی ندارد. بنابراین، راه‌اندازی Ghost of Tsushima به افرادی که مثلاً دارای RTX 3090 هستند، اجازه می‌دهد از مزایای ارتقاء مقیاس DLSS استفاده کنند. و تولید فریم FSR 3 برای نوعی وضعیت “بهترین هر دو جهان”. مودهای خاصی این امکان را در بازی های دیگر فراهم می کنند، اما به نظر می رسد Ghost of Tsushima این گزینه را ارائه می دهد بدون مدها یک کاربر در X گزارش می دهد که با RTX 3090 با کیفیت 4K با 170 فریم در ثانیه بازی می کند.

AMD قبلاً اعلام کرده بود که FSR 3.1 نسل فریم را از سایر ویژگی‌های FSR جدا می‌کند، اما به نظر می‌رسد این اولین بازی است که در واقع این کار را آغاز می‌کند. حداقل، این یک راه خوب برای AMD برای بازاریابی FSR برای افرادی است که دارای NVIDIA هستند و می‌خواهند. تولید فریم، اما هنوز برای خرید کارت RTX 40 آماده نیستید.

نسخه رایانه شخصی Ghost of Tsushima بحث‌هایی را در مورد نیاز به PSN برای حالت چندنفره Legends (برای تک‌نفره لازم نیست) ایجاد کرده است، به‌ویژه زیرا این بدان معناست که از لیست طولانی کشورهایی که از PSN پشتیبانی نمی‌کنند حذف شده است. به نظر نمی‌رسد که واکنش‌های مشابهی که در مورد Helldivers 2 وجود داشت، وجود نداشته باشد. این بازی در حال حاضر 81 درصد امتیاز کاربر «بسیار مثبت» در Steam دارد و بیش از 57000 کاربر همزمان در اولین روز خود روی رایانه شخصی ثبت کرده است.

Ghost of Tsushima Director's Cut هم‌اکنون می‌توانید روی رایانه‌های شخصی، PS4 و PS5 بازی کنید. بازی را برمی دارید؟ آیا قصد دارید کمی جادوگری DLSS+FSR انجام دهید تا نرخ فریم بازی را از بین ببرید؟

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

منبع: https://wccftech.com/ghost-of-tsushima-pc-dlss-upscaling-fsr-3-frame-gen-simultaneous/