iOS 18 تغییرات عمده ای در طراحی بصری در اواخر امسال ایجاد می کند، به طور بالقوه ویژگی های هوش مصنوعی را برای آیفون تقویت می کند

iOS 18 reported to bring major design changes with macOS redesign expected to arrive in coming years

iOS 18 می تواند بزرگترین به روز رسانی این شرکت باشد که آیفون تا به حال دریافت کرده است، با توجه به تعداد ویژگی های جلویی که به همراه خواهد داشت. قبلاً گزارش داده بودیم که اپل در حال برنامه ریزی برای گنجاندن مجموعه ای از ویژگی های هوش مصنوعی در این پلتفرم است که اواخر امسال در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت. اکنون گزارش شده است که iOS 18 می تواند از نظر ظاهری نیز دستخوش تغییر طراحی شود. این باعث می‌شود iOS 18 به ارتقای بزرگ‌تری نسبت به آنچه که در ابتدا با ویژگی‌های هوش مصنوعی انتظار می‌رفت، تبدیل شود.

اپل در حال برنامه ریزی برای ایجاد برخی تغییرات طراحی با iOS 18 است که آن را به آپدیت بزرگتری برای آیفون با ادغام هوش مصنوعی تبدیل می کند.

در حالی که iOS 18 تعدادی از ویژگی‌های هوش مصنوعی را در خود جای می‌دهد، مدل‌های آیفون 16 می‌توانند تعداد انگشت شماری از ویژگی‌های انحصاری دریافت کنند، همه اینها به لطف تراشه جدید A18 با موتور عصبی ارتقا یافته است. مارک گورمن در آخرین مورد خود به اشتراک می گذارد خبرنامه Power On انتظار می‌رود که iOS 18 چندین تغییر طراحی را در ترکیب ایجاد کند که نشان می‌دهد این شرکت طراحی پلتفرم را «اوایل امسال» به‌روزرسانی خواهد کرد.

به غیر از iOS 18، گورمن همچنین ادعا می کند که اپل برنامه هایی برای اصلاح طراحی macOS نیز دارد، اما امسال عرضه نخواهد شد. این تحلیلگر ادعا می کند که طراحی مجدد macOS توسط این شرکت یا دو سال دیگر طول می کشد. اپل سال گذشته پلتفرم watchOS خود را برای اپل واچ دوباره طراحی کرد. این شرکت نحوه استفاده کاربران از برنامه ها را روی نمایشگر کوچکتر تغییر داد. اپل همچنین یک رابط کاربری جدید در برنامه‌ها ارائه کرد که به سمت مدل‌های اپل واچ با نمایشگر بزرگ‌تر است.

به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد کل خط نرم افزاری خود را برای محصولات خود بازسازی کند. یک شایعه ناقص همچنین قبلاً حاکی از آن بود که اپل قصد دارد تغییرات طراحی را در iOS 18 ارائه کند و از visionOS سرنخ‌هایی خواهد گرفت. این شایعه در مورد عناصر شفاف در سیستم عامل و نحوه استفاده از آنها توسط Vision Pro صحبت می کند.

علاوه بر تغییرات طراحی، اپل در حال برنامه ریزی برای تعبیه مجموعه ای از تغییرات هوش مصنوعی در سراسر پلتفرم است. این شرکت در حال توسعه طیف گسترده ای از ابزارها است که مدل های زبان بزرگ را در نظر می گیرد. ما قبلاً ابزارهای اپل را که با ویرایش، دستکاری و متحرک سازی تصاویر ساکن سروکار دارند، پوشش داده ایم. به طور بالقوه، همه این ابزارها می توانند به عنوان ویژگی های بالقوه برای برنامه Photos در iOS 18 تبدیل شوند.

iOS 18 تغییرات عمده ای در طراحی بصری در اواخر امسال ایجاد می کند، به طور بالقوه ویژگی های هوش مصنوعی را برای آیفون تقویت می کند

همانطور که گفته شد، iOS 18 می‌تواند از تراشه A18 آیفون 16 برای ارائه قابلیت‌های هوش مصنوعی روی دستگاه بهره بیشتری ببرد. ما می‌توانیم اولین نگاهی اجمالی به iOS 18 در رویداد WWDC این شرکت در ماه ژوئن ببینیم، بنابراین برای جزئیات بیشتر حتماً در این زمینه باشید.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

منبع: https://wccftech.com/ios-18-to-bring-visual-design-changes-to-iphone/