Tango Gameworks ظاهراً حداقل یک عنوان اعلام نشده در دست ساخت داشت، رزومه برنامه نویس سابق ذکر شد

Tango Gameworks

Tango Gameworks، زیرمجموعه Zenimax که اخیراً تعطیل شده بود، حداقل یک بازی اعلام نشده قبل از بسته شدن خود در دست ساخت داشت.

حداقل، این همان چیزی است که رزومه LinkedIn یک برنامه نویس سابق به آن اشاره می کند (از طریق 'Timur222' در X). تجربه برنامه نویس به کار به عنوان برنامه نویس اصلی در سال 2023-2024 بر روی عنوان اعلام شده و همچنین نقش برنامه نویس گرافیکی در سال 2024 در عنوان اعلام نشده اشاره می کند. اینکه آیا این دو بازی متفاوت هستند، مشخص نیست، اما ممکن است برنامه نویس صرفاً نقش دیگری در Tango داشته باشد. به این ترتیب، ممکن است که ما به دنبال یک بازی “اعلام نشده” باشیم. ما یک اسکرین شات از تجربه برنامه نویس، همانطور که در رزومه او گنجانده شده است، در زیر قرار داده ایم (در صورت کشیده شدن آن):

جزئیات بیشتری در مورد این “عنوان اعلام نشده” به اشتراک گذاشته نشده است، اما ما می دانیم که Tango Gameworks روی دنباله ای برای Ghostwire Tokyo در سال 2022 کار می کرد – حداقل، اسناد دادگاه مایکروسافت/FTC به همین اندازه نشان می دهد. این دنباله قرار بود اواخر امسال اکران شود.

تعطیلی Tango Gameworks – استودیوی ژاپنی اسطوره صنعت Shinji Mikami – اوایل ماه جاری اعلام شد. این استودیو برای عناوین مختلف محبوب، از جمله بازی‌های Evil Within، Ghostwire Tokyo فوق‌الذکر و عنوان جدید Hi-Fi Rush شناخته شده بود. به دنبال این خبر وحشتناک، جیسون شرایر از بلومبرگ گزارش داد که ایکس باکس در حال برنامه ریزی اخراج های بیشتری است. هنگامی که در مورد بسته شدن تانگو و آرکان آستین از او پرسیده شد، سارا باند، رئیس ایکس باکس، پاسخی ارائه کرد که چندان در میان جامعه طنین انداز نشد.

“هیچ اندازه ای برای ما وجود ندارد (استودیوهای بازی Xbox به عنوان مثال مایکروسافت). بنابراین ما به هر استودیو، هر تیم بازی نگاه می کنیم، و زمانی که با تصمیم گیری و معامله مواجه می شویم به عوامل مختلفی نگاه می کنیم. اما همه اینها به تعهد بلندمدت ما به بازی‌هایی که می‌سازیم، دستگاه‌هایی که می‌سازیم، سطوح و حصول اطمینان از اینکه خودمان را برای تحقق این وعده‌ها آماده کرده‌ایم برمی‌گردد.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

منبع: https://wccftech.com/tango-gameworks-seemingly-had-at-least-one-unannounced-title-in-the-works-ex-programmer-resume-mentions/