ایسوس اکنون تبلتی دارد که نقش یک ماشین بازی را نیز دارد

ROG Flow Z13 دارای دو گزینه صفحه نمایش است، هر دو در فرمت 16:10. شما می توانید از بین یک صفحه نمایش 4K 60 هرتز با پوشش 85٪ DCI-P3 یا یک صفحه نمایش Full HD 120 هرتز با پوشش 100٪ sRGB یکی را انتخاب کنید.

این دستگاه دارای انتخابی از جدیدترین و عالی ترین پردازنده های اینتل، رم 16 گیگابایتی 5200 مگاهرتز DDR5، درایو PCIe Gen 4 NVMe با محفظه ای با دسترسی آسان (برای ارتقاءهای آینده) و کارت گرافیک چشمگیر Nvidia RTX است.

در داخل با یک محفظه بخار بزرگ ساخته شده است تا به آن کمک کند خنک و بی صدا به طور استاندارد با حالت بی صدا کار کند. تا زمانی که CPU و GPU زیر 50 درجه باشند، هیچ فن نمی چرخد. خنک‌سازی سی‌پی‌یو فلزی مایع و طراحی که تضمین می‌کند فن‌ها همیشه به تنفس دسترسی دارند، کمک می‌کند.

بنابراین می توانید از آن به عنوان یک تبلت قابل حمل راحت استفاده کنید، سپس آن را با eGPU متصل کنید و با یک مانیتور خارجی و تجهیزات جانبی کامل بازی از شکوه کامل بازی لذت ببرید. بهترین از همه دنیا در یک بسته کوچک.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/159357-asus-now-has-a-tablet-that-doubles-as-a-gaming-machine-asus-rog-flow-z13/

همراه با یک صفحه کلید ارائه می شود تا بتوانید از آن به عنوان لپ تاپ استفاده کنید، همچنین یک eGPU موبایل XG مانند Flow X13 وجود دارد، با این تفاوت که اکنون با یک پردازنده گرافیکی موبایل جدید AMD عرضه می شود.

Asus ROG Flow Z13 نسخه ای از Flow X13 است، اما به جای یک لپ تاپ کوچک قابل حمل، Z13 تبلتی توانمند است.


Asus ROG Flow Z13، همانطور که شناخته شده است، نوعی از Flow X13 است، اما به جای یک لپ تاپ بازی کوچک قابل حمل، Z13 تبلتی توانا است.

ویدیوی روز جیبی

به سبک واقعی ROG، جمع و جور و سبک با ضخامت 1.1 کیلوگرم و 12 میلی‌متر، ساخته شده از یک شاسی آسیاب شده CNC است که برخی از مشخصات قابل توجه یک تبلت را در خود جای داده است.

ایسوس ادعا می کند که قدرتمندترین تبلت بازی جهان را ساخته است که می تواند به یک ماشین بازی تمام عیار تبدیل شود.