ایسوس یک Zenbook 14X با تم فضایی با شکوه ساخته است

این نسخه ویژه Zenbook بخشی از مجموعه‌ای است که شامل Zenbook 14 OLED، Zenbook Pro Duo 15 OLED و Zenbook 14X OLED است.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، این نسخه فضایی دارای مشخصات جالب‌تر از Zenbook معمولی شماست. با اجزای داخلی که به شما کمک می کند در فضا پرتاب شوید.

ایسوس یک عکس باشکوه با تم فضایی Zenbook 14X Photo 1 ساخته است

ایسوس


ایسوس به عنوان ادای احترام به لپ‌تاپی که در ایستگاه فضایی MIR کار می‌کرد، یک Zenbook فوق‌العاده با برخی مشخصات جدی ساخته است.


در اینجا می توانید در مورد آن بیشتر بدانید.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/159353-asus-has-created-a-glorious-space-themed-zenbook-14x/

این مشخصات شامل پردازنده نسل دوازدهم Core i9-12900H اینتل به همراه گرافیک یکپارچه Intel Iris است. همچنین صفحه نمایش OLED با رزولوشن 2880 در 1800، نسبت تصویر 16:10، نرخ رفرش 90 هرتز و HDR نیز دارد. از صفحه نمایش کوچک 3.5 اینچی روی درب می‌توان برای نمایش انواع پیام‌های سفارشی گرفته تا کارت‌های ویزیت و هر چیز دیگری استفاده کرد.

ایسوس می گوید نسخه فضایی برای مقاومت در برابر سختی های سفر فضایی ساخته شده است. این پروتکل از طریق پروتکل‌های آزمایشی استاندارد SMC-S-016A فرماندهی سیستم‌های فضایی ایالات متحده ارائه شده است تا بتواند در برابر استفاده و سوء استفاده مقاومت کند. این شامل ارتعاشات شدید تا چهار برابر بیشتر از آزمایش‌های دوام درجه نظامی است، لپ‌تاپ‌های ایسوس معمولاً انجام می‌شوند.

Zenbook 14X OLED Space Edition دارای طراحی چشم نوازی است که شامل صفحه نمایش تک رنگ خارجی 3.5 اینچی روی درب و روکش Zero G Titanium است.

ویدیوی روز جیبی
در غیر این صورت، این Zenbook همچنین دارای سیستم صوتی تایید شده Dolby Atmos و Harmon Kardon است. این Wi-Fi 6 E با Thunderbolt 4 با شارژ Type-C و پشتیبانی از دو مانیتور خارجی قابل استفاده است.

ایسوس به عنوان ادای احترام به لپ‌تاپی که در ایستگاه فضایی MIR کار می‌کرد، یک Zenbook فوق‌العاده با برخی مشخصات جدی ساخته است.