لپ تاپ گیمینگ سال

جوایز EE Pocket-lint هر ساله به منظور تجلیل از بهترین فناوری در 12 ماه گذشته برگزار می شود. محصولات باید به طور کامل توسط تیم Pocket-lint بررسی شوند تا برای جوایز در نظر گرفته شوند و داوری در پایان سال انجام شود. هیئت داوران خبره از طریق یک فرآیند لیست طولانی و فهرست کوتاه، دستگاه ها را به عنوان برنده کلی و یک نفر دوم مورد تحسین قرار می دهند.

در همین حال، Dell Alienware X17 R2 تمام سبک و قدرت عملکرد معمولی را که از یک دستگاه Alienware با صفحه نمایش 17.3 اینچی روشن و رنگارنگ انتظار می رود، ترکیب می کند که بازی با آن را لذت بخش می کند.

سری لپ‌تاپ‌های گیمینگ Zephyrus همیشه رقبای داغی برای بهترین لپ‌تاپ‌های موجود بوده‌اند که نه تنها با مشخصات بالا بلکه ویژگی‌های جالبی نیز دارند.

اساساً همه موارد را از نظر بهره وری و عملکرد بازی مشخص می کند، اما این کار را با یک بسته جمع و جور انجام می دهد که همچنین می تواند به راحتی به یک مانیتور بازی بزرگتر یا هدست VR متصل شود.

جوایز EE Pocket-lint 2022: عکس 3 لپ تاپ گیمینگ سال
جیب پرز

بهترین بقیه

SQUIRREL_6296697

در حالی که ایسوس بر دسته لپ‌تاپ‌های گیمینگ ما تسلط داشت، مطمئناً اینها تنها دستگاه‌هایی نبودند که امتحان کرده‌ایم و توصیه می‌کنیم.

این ایسوس ROG Zephyrus S17 با صفحه‌کلید شیب‌دار برای خنک‌سازی بهینه، صفحه‌کلید اپتیکال-مکانیکی برای تجربه بازی دقیق و صفحه‌نمایش با نرخ تازه‌سازی تا 165 هرتز برای تصاویری خیره‌کننده از بازی تفاوتی ندارد.

ایسوس نه تنها رتبه اول را به خود اختصاص داد، بلکه به عنوان توصیه بسیار تحسین برانگیز ما نیز وارد این عرصه شد. این به اندازه بزرگ نیست، اما اجازه ندهید اندازه شما را فریب دهد، این هنوز یک ماشین بازی عالی است.

جوایز Pocket-lint برای نوزدهمین بار در سال 2022 برگزار شد.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/163674-pocket-lint-awards-gaming-laptop-of-the-year/

ما مجموعه وسیعی از ماشین‌ها از نازک، کوچک و قابل حمل گرفته تا ماشین‌هایی با نور RGB و پنل‌های پشتی قابل تنظیم را دیده‌ایم.

ویدیوی روز جیبی

برندگان جوایز EE Pocket-lint اعلام شدند و اینها لپ تاپ های بازی هستند که قلب ما را در سال 2022 ربودند.

جوایز EE Pocket-lint 2022: عکس لپ تاپ گیمینگ سال 4
جیب پرز


برندگان جوایز Pocket-lint اعلام شدند و اینها لپ تاپ های بازی هستند که قلب ما را در سال 2022 ربودند.


لپ تاپ گیمینگ سال: ایسوس ROG Zephyrus S17

جوایز EE Pocket-lint 2022: عکس بهترین لپ تاپ گیمینگ سال 2
جیب پرز

بسیار مورد تقدیر: Asus ROG Flow X13

Zephyrus S17 با قدرت محض همراه با طراحی خیره کننده، یک برنده واقعی است. ارائه هر آنچه از یک لپ تاپ گیمینگ سطح بالا و موارد دیگر انتظار دارید.

Acer Helios Predator 500 یک جانور بزرگ از جهات مختلف با مشخصات جدی و قابلیت های اورکلاک است که ارزش بررسی را دارد.

HP Omen 16 یک لپ‌تاپ گیمینگ همه‌کاره است که حتی با طراحی ساده و زیبایی‌شناختی کم‌رنگ‌اش تحت تأثیر قرار می‌دهد. این دستگاهی با ظاهر بالغ‌تر و ایده‌آل برای افرادی است که لپ‌تاپ را هم برای بازی و هم برای کار بدون سر و صدا می‌خواهند.