20 روش اصلی افزایش فالوور اینستاگرام (آموزش 100% کاملا رایگان)

شما خواهید توانست که بدون سرمایه و با توجه به شرایطی که وجود دارد، آموزشهای جامعهای که میبینید، فقط از طریق تولید محتوا بتوانید محصول خودتان را به فروش برسانید و یا حتی خدماتی که ارائه میدهید را به نحو احسن از آن درآمدزایی کنید. این مشتری از شما توقع ارائه خدمات بهتر و باکیفیت دارد و حتی ممکن است متحمل هزینه زیادی هم شود. در نهایت مشتری باکیفیت موجب رشد چشمگیر پیج و کسبوکار شما می­شود. او نسبت به شما متعهد و وفادار است و پیج شما را با کسانی به اشتراک میگذارد که همانند خودش باکیفیت هستند. اگر تعداد فالوورهای اینفلوئنسر بیش از ۱۰ هزار نفر باشد، او میتواند یک لینک عملکردی به وبسایت شما نیز در استوریهایش منتشر کند اما میکرواینفلوئنسرها تنها میتوانند پیج شما را در استوریها تگ کنند. برای اینکه کنترل بیشتری روی تصاویر تگ شده در پروفایل اینستاگرام خود داشته باشید می توانید تنظیمات اینستاگرام خود را به گونه ای تغییر دهید که تصاویر برچسب گذاری شده یا تگ شده تنها بعد از تایید شما نمایش داده شوند .

به این دلیل که اینستاگرام به دنبال تعاملهای واقعی بین کاربران است، پس پیج شما را به عنوان یک اکانت اسپم شناسایی کرده و جریمههای سنگینی را برای آن اعمال خواهد کرد. یعنی بیایید مثلاً باکس بگذارید، بیاید و بگویید این محصول را داریم و برای خریدن، فلان عدد را بفرستید؛ یعنی در استوری فالوورتان را مجاب میکنید از شما خرید انجام دهند و اقدام به خرید را بهصورت کامل برایشان عنوان میکنید. مشتری باکیفیت: خواستار محصول و خدمات باکیفیت بالاتر و بهتر است. در مقابل، مشتری باکیفیت کالا و خدماتتان را با تبلیغات اصولی شما انتخاب میکند. زمانیکه شما بدانید که چطور یک پیج را به صورت اصولی راه اندازی کنید، میتوانید که با تولید محتوای رایگان و اصولی، پیج خودتان را به بهترین پیج در حوزه کاری کارتون تبدیل کنید. اگر قصد دارید تا به صورت جدی یک پیج پولساز در اینستاگرام راه اندازی کنید، توصیه میکنیم که در دوره VIP معجزه اینستاگرام میلاد حیدری شرکت کنید تا با اصول درآمدزایی از اینستاگرام آشنایی کامل پیدا کنید. اگر قصد دارید تا بهصورت حرفهای با رقبا رقابت کنید، باید جامعترین و حرفهایترین دوره آموزش اینستاگرام مارکتینگ را خرید کنید. شما برای اینکه بتوانید مبلغ بالایی را به عنوان درآمد کسب کنید، باید برای یادگیری و آموزش سرمایهگذاری کنید؛ زیرا لازمه موفقیت هر کسب و کاری، آموزش و پیاده سازی ایدههای جدید است.

مراحل کار به این صورت است که شما ابتدا ایده موردنظرتان را برای راه اندازی پیج انتخاب میکنید و در ابتدا فکر میکنید که میخواهید چه کاری در اینستاگرام انجام دهید. تولید ویدئوهای IGTV به صورت سری به تعامل بیشتر کاربران و افزایش فالوور اینستاگرام کمک میکند. وقتی شما هرچه سریعتر با روش بازاریابی در اینستاگرام آشنا شوید، بهتر میتوانید برای فروش محصولات فیزیکی با فالوور پیج خود ارتباط برقرار کنید که ایجاد تعامل در هر پیج، جزء مهمترین فاکتورهای درآمدزایی از اینستاگرام به شمار میرود. پس وقتی شما به هر طریقی اقدام به جذب فالوور میکنید، باید به نوع مشتریان خود نیز توجه کنید که چه نوع محصول و خدماتی از شما انتظار دارند؛ زیرا مشتریان معمولی به دنبال دریافت خدمات و محصولات معمولی و ارزانقیمت هستند و در صورت ارائه همان محصول با قیمت ارزانتر، توسط رقیب شما به سمت همان پیج کوچ میکنند. در بحثهای استوری نیز باید فالوور را به کسب و کارتان علاقهمند کنید.

چهکاری باید بکنی تا محتوای فروش تولید بکنید؟ یعنی از جذب تا فروش چهکاری باید انجام دهید که سپس موفق میشوید که بهتون قول میدهیم و فروش هم خواهید داشت. اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه هستید، همین حالا یک پیج راه اندازی کنید و با توجه به محصولی که دارید و یا خدماتی که ارائه میدهید، شروع به کار کنید و با تولید محتوا، فالوور جذب کنید. طبق آمار 80% درآمد از اینستاگرام یا فروش در اینستاگرام در استوری انجام میشود و استوری توانسته 80% در فروش تأثیر بگذارد. یک شخص ماهر در حوزه آموزش اینستاگرام، کسب و کار شما را میتواند بهگونهای رشد دهد تا ثروتمند شوید. بازاریابی اینترنتی، بهترین گزینه برای رشد کسب و کار اینترنتی بهخصوص در اپلیکیشن اینستاگرام است. یکی دیگر از کارهایی که برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می توانید انجام دهید استفاده از استوری هایی است که با پرسش یک سوال مخاطب را به چالش می کشد مثلا می توانید در استوری بپرسید اگر دنیا دکمه استپ یا رفتن با جلو را داشت شما از کدام استفاده می کردید ؟

طبق تحقیقات انجام شده، ویدئوها نسبت به عکس ها بیشتر دیده می شوند و جذابیت و تعاملات بالایی دارند. برای دیدن و ویرایش متن جایگزین برای یک عکس پیش از پست آن در اینستاگرام، تنظیمات پیشرفته در پایین صفحه را کلیک کنید. برای دانلود برنامه Pinterest برای اندورید می توانید بر روی اسم ان کلیک کنید. لوکیشن: با استفاده از لوکیشن در ارسال پست ها می توانید تا حد زیادی مخاطبین محلی خود را جذب کنید. در نهایت باید گفت که با استفاده از این برنامه ها می توان بر تعداد فالوورهای خود در صفحه اینستاگرام افزود و به صفحه خود Reels downloader Instagram رونق زیادی بخشید. خیلی از این سایتها به فکر فروش فالوورهای خود و کسب درآمد برای خود هستند و چندان به فکر تبعات این کار برای صفحه اینستاگرام شما نیستند. صفحه لیست اینفلوئنسرهای اینستاگرام در پنل جریان راهحل این مشکل است. اگر بخواهیم به این سوال که “چگونه می توان فالورهای اینستاگرام را افزایش داد” در یک خط به صورت خلاصه پاسخ بدهیم، می توان گفت که برای این کار باید دو راه جذب به صورت ارگانیک و تبلیغات را به صورت همزمان و موازی ادامه داد. این می تواند مخاطبان بسیاری را برای پیج شما جذب کند. تواناییهای خودتان را در زمینه اینستاگرام افزایش دهید تا بتوانید با یادگیری راهکارها و ترفندهای جدید سال ۲۰۲۲ در اینستاگرام، شناخت الگوریتم آن پیج پولساز با ایدههای ناب داشته باشید.

ربات اینستاگرام در واقع یک سیستم و ربات هوشمند است است که برای پیج شما تبلیغ و در عین حال مدیریتش میکند. از طریق اکسپلور و تبلیغ. با استفاده از آموزش آنلاین یا تهیه دوره های آموزشی درآمدزایی از اینستاگرام، قادر خواهید بود تا پیج پولساز برای کسب و کار خود را اندازی کنید و از طریق دوره آموزش پول درآوردن از اینستاگرام این کار است. دومین نکته ای که بعد از خرید فالور اینستاگرام باید رعایت کنید، فعالیت مداوم در اینستاگرام می باشد؛ بعد از خرید فالوور برای پیج اینستاگرام، باید سعی کنید بهترین محتوا را تولید کنید و حرفه ای ترین فعالیت را از خود نشان دهید. شما حتماً میدانید که هشتگ مناسب میتواند این تأثیر را بیشتر کند، اما دقت کنید، گاهی بهکار بردن بعضی از هشتگها نه تنها باعث دیده شدن پیج شما میشود بلکه آنقدر قدرت اثرگذاری دارد که باور کنید همان لحظه فالو میشوید. رایگان بودن محصول یا دوره ای، دلیل بر بیکیفیت بودن آن نیست؛ اما باید توجه داشته باشید که اگر یک دورهای شرکت کنید، با توجه به اینکه در دورهها معمولاً یک استراتژی مناسب و برنامه کاری داده میشود، بهتر میتوانید زمانبندی کنید و کارهای خودتان را مدیریت کنید.

اما برخی روشهای دیگر مانند تولید محتوای جذاب، فعالیت مناسب و تعامل با مخاطبان را میتوان روشهایی بدون هزینه اما مناسب برای افزایش لایک دانست. به همین جهت شما باید یک استراتژی محتوایی مناسب را برنامه ریزی کنید و طبق اصول پیش بروید. ۱- صفحه اینستاگرام خود را با وبسایت خود ادغام کنید. برای افزایش فروش پیج کاری خود در اینستاگرام حتما توصیه میکنیم ◀ “کتاب افزایش فالوور اینستاگرام“ ▶ گاسی وب را دانلود کنید و عینا روش ها اجرا کنید. اگر می خواهید فیلتر خوبی پیدا کنید ، ویرایشگر عکس شخص ثالث مانند Google Photos را امتحان کنید که دارای فیلترهای مختلف زیادی است که در اینستاگرام در دسترس نیست.

5. همکاری در فروش: در مدل آخر که همکاری در فروش است، افرادی به سمت این مدل میروند که کالایی جهت معرفی و فروش از خودشان ندارند؛ به همین جهت، یک پیج فروشگاهی در ابتدا راه اندازی میکنند و سپس با فروش محصولات دیگر فروشگاهها و بازاریابی که انجام میدهند، پورسانت فروش به ازای هر محصول دریافت میکنند. البته اگر پیج موفق در زمینه موزیک داشته باشید، می توانید با موسسات مختلف در این زمینه همکاری و درآمد قابل توجهی از این طریق به دست آورید. از این طریق و مراحل، قادر خواهید بود درنهایت به فروش برسید و درآمد بالایی کسب کنید. زمانی که در محتوایی که تولید میکنید، احساس انتقال دهید ( احساس آن کالایی که دارید، خدماتی که دارید و یا آموزشی که دارید را بتوانید انتقال دهید )، اطلاعات کافی به کاربر بدهید و درنهایت لقمه آماده به فالوور بدهید ( مثلاً اگر درزمینهٔ آموزش بورس در حال فعالیت هستید، بگویید که فردا فلان سهام را بخر و یا فلان سهام را بفروش یا اگر پیج فروش لباس دارید در قالب استوری به فالوور بگویید که اگر میخواهید به مهمانی بروی، این مدل را بپوش ) یعنی قشنگ لقمه آماده بدهید، اینطور نشان میدهد که پست شما تخصصی است.

بدینصورت، آنها شما را راهنمایی میکند تا فالوورهای هدفمند جذب پیج خود کنید. مطمئن باشید اگر کامنت شما ارزشمند و زیبا باشد، خود افراد برای دنبال کردن پیج شما ترغیب خواهند شد. اگر بیش از یک حساب اینستاگرام دارید، مطمئن شوید که به حسابی که میخواهید حذف کنید وارد شدهاید. مطمئن باشید علاوه بر افزایش لایک، نرخ تعامل پیج شما هم به میزان قابل توجهی بیشتر خواهد شد. در ادامه آن مخاطبانی هم که باقی ماندهاند، افرادی هستند که به محتوای شما علاقه نداشته و با آن تعامل نمیکنند. از زمانی که مخاطب وارد پیج شما شد، شما باید در 21 روز این کارها را انجام دهید؛ یعنی این تبدیل را انجام دهید تا به شما علاقهمند شوند. وقتی این مرحله را رد کردید، وارد مرحله تبدیل میشوید. حتماً مشاهده کردهاید وقتی چند پیج را فالو میکنید، پیجهایی در اولویت نمایش قرار میگیرند که پست و استوریهای جدید داشته باشند؛ به همین دلیل، عدم فعالیت اخیر شما باعث میشود که پیج شما به انتهای صف نمایش برای فالوورها منتقل شود. به ایمیل یا شماره موبایلی که وارد کردهاید کدی برای تائید ارسال میشود که باید آن را تائید کنید. چون شما حتی با وجود محصول و خدماتی باکیفیت بالا، پیج را به حال خود رها کردهاید و هیچگونه ارزشگذاری برای مخاطبان پیجتان قائل نشده­اید.

یکی از مزایای بسیار زیادی که فضای اینستاگرام جهت راه اندازی کسب و کار دارد، این است که برای شروع کار و حتی در ادامه کار نیاز ندارید که سرمایه آنچنانی داشته باشید. آیا ممکن است این کار معایبی هم داشته باشد؟ در قسمت Content You Shared، باز هم میتوانید، مانند قسمت Accounts Reached آمار اکشنهای کاربران را به تفکیک نوع محتوا، نوع اکشن و بازه زمانی مشاهده کنید. نباید فقط از اکسپلور ورودی بگیرید؛ چون بعضی از حوزههای کاری اکسپلورشان پایین است و باید تبلیغ انجام دهند و نباید فکر کنید که فقط اکسپلور ورودی بگیرید و باید حتماً به تبلیغات با توجه به بودجهای که دارید اهمیت دهید.