Asus ROG Phone 5 به طور رسمی در ماه مارس معرفی می شودAsus ROG Phone 5 به طور رسمی در ماه مارس معرفی می شود

ما در مورد گوشی هوشمند پرچمدار آتی ایسوس، یعنی ROG Phone 5، چند بار در چند هفته گذشته. آره، هیچ Asus ROG Phone 4 وجود نخواهد داشت زیرا شماره چهار در زبان چینی همنام “مرگ” است، اما ما قبلاً این موضوع را در اوایل این هفته ثابت کردیم.

برای تایید گزارش های قبلی، ایسوس اعلام کرد که ROG Phone 5 (نه ROG Phone 4) در تاریخ 9 مارس به طور رسمی معرفی خواهد شد. اوایل امروز یک شمارش معکوس در وب سایت رسمی ایسوس به صورت زنده انجام شد، بنابراین اگر علاقه مند به تماشای زنده این رویداد هستید، می توانید به راحتی آن را به تقویم خود اضافه کنید.

اگرچه از قبل می دانیم که ایسوس قصد ندارد تغییرات زیادی از نظر طراحی داشته باشد، ROG Phone 5 فرصتی بزرگ برای این شرکت تایوانی است تا پس از استقبال نه چندان عالی از ROG Phone 3 از خود استفاده کند.

برای شروع، گفته می شود ROG Phone 5 دارای یک صفحه نمایش 6.8 اینچی AMOLED و یک صفحه نمایش کوچکتر ثانویه در پشت است که برای اعلان ها، هشدارها و افکت های مرتبط با بازی مناسب است. همچنین باتری گوشی از فناوری شارژ 65 واتی پشتیبانی می کند که جایگزین فناوری شارژ کندتر 30 واتی می شود. ROG Phone 3.

ما انتظار داریم در هفته های قبل از معرفی رسمی اطلاعات بیشتری در مورد داخل گوشی به بیرون درز کند، بنابراین منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی باشید.

منبع