Asus ZenFone 9 با طراوت جمع و جور، به طور رسمی اندروید 13 را قبل از کریسمس دریافت می کند

با این به‌روزرسانی سنگین جدید، ZenFone 9 برای خریداران جدید بالقوه قانع‌کننده‌تر از همیشه است، مخصوصاً وقتی تخفیف 50 دلاری را نیز در نظر بگیرید که در حال حاضر توسط فروشنده مجاز Mobile Advance از طریق آمازون در یک نوع ذخیره‌سازی 256 گیگابایتی با 8 گیگ رم در عرشه ارائه می‌شود. که معمولاً 749 دلار قیمت دارد.

متأسفانه، ممکن است زمان زیادی برای کشیدن ماشه در آنجا نداشته باشید، زیرا سهام بسیار محدود است… و کریسمس نزدیک است. البته، اگر گوشی‌های بزرگ‌تر با اعتبار بازی قوی را ترجیح می‌دهید، اندروید 13 نیز باید (کم و بیش) در گوشه و کنار باشد. ROG Phone 6, 6 حرفه ای، 6D و 6D Ultimate علاوه بر 5.9 اینچی جمع و جور 2021 ZenFone 8.منبع: https://www.phonearena.com/news/The-refreshingly-compact-Asus-ZenFone-9-is-officially-getting-Android-13-before-Christmas_id144175

خب، واضح است که دسامبر فرا رسیده است، و از آنجایی که سامسونگ در حال حرکت به سمت پایین تر و بیشتر در زنجیره غذایی است تا از همه چیز از میان رده ها مراقبت کند. Galaxy Tab S6 Lite (2022) تا میان رده گلکسی A42 5G، ایسوس رسما به تعهد خود عمل می کند و زمان زیادی تا کریسمس باقی مانده است.
همانطور که وعده داده شده (و انتظار می رود)، ZenFone 9 متعلق به این شرکت است اولین دستگاهی که اندروید 12 را پشت سر گذاشت و مجموعه‌ای کاملاً عظیم از «تعدیل‌ها»، پیشرفت‌ها، ترفندها، افزونه‌ها و ویژگی‌های جدید را به دست آورد که در فهرست فوق‌العاده طولانی زیر شرح داده شده است:
 • ارتقا یافته مدیریت موبایل، مخاطبین، تلفن، شماره گیر اضطراری، مدیریت فایل، ماشین حساب، ساعت، گالری، آب و هوا، ضبط صدا، تنظیمات، انتقال داده، پشتیبان گیری محلی، و سایر برنامه های ایسوس.
 • پانل تنظیمات سریع، سینی اعلان و پانل صدا را با طراحی Android 13 تنظیم کرد.
 • ویژگی مجوز اطلاع رسانی اضافه شد. می‌توانید مجوز هر برنامه را در تنظیمات برنامه‌ها و اعلان‌ها تنظیم کنید.
 • کلیپ بورد سیستم “حذف خودکار” و ویژگی های ویرایشگر را اضافه کرد.
 • گزینه اسکنر کد QR را برای ویژگی میانبر صفحه قفل و ویژگی «کنترل از دستگاه قفل شده» در تنظیمات امنیت و قفل صفحه اضافه کرد.
 • اگر گزینه زمان خواب در Digital Wellbeing تنظیم شده باشد، اکنون می توان طرح رنگ سیستم را طوری تنظیم کرد که به طور خودکار با گزینه زمان خواب تغییر کند.
 • تنظیم لرزش و قدرت لمسی، تنظیم نمایشگر و اندازه قلم، و عرض/طول نوار سفید پیمایش هنگام انتخاب ناوبری اشاره ای را تنظیم کرد.
 • به تنظیم شماره های مسدود شده در تلفن به رفتار سهام تغییر کرد. از شماره های مسدود شده تماس یا پیامک دریافت نخواهید کرد.
 • تنظیم مدت تماس حذف شد.
 • گزینه نمادهای مضمون را در تنظیمات تصویر زمینه و سبک اضافه کرد: از ترکیب رنگ های بیشتر پشتیبانی کنید.
 • اضافه شدن قابلیت «لینک اشتراک گذاری سریع» در ASUS Launcher.
 • تنظیمات تنظیمات برگزیده سفارشی سازی ایسوس اضافه شد. به اعمال مجموعه تنظیمات سفارشی سازی رایج با یک کلیک اجازه می دهد.
 • گزینه‌های «آرام» و «زیبا» در تنظیمات سبک منوی دکمه روشن/خاموش حذف شد. گزینه مدیریت آیتم نمایشگر را اضافه کنید تا کاربر بتواند تعداد دکمه های موجود در منو را کنترل کند.
 • طراحی صفحه شماره گیری و صفحه جزئیات مخاطبین را در برنامه تلفن تنظیم کرد تا اطلاعات را واضح تر نشان دهد.
با تجزیه و تحلیل جداگانه، این تغییرات ممکن است اساسی ترین، پیشگامانه ترین یا تغییر دهنده ترین تغییرات در تاریخ سیستم عامل موبایل پیشرو در صنعت گوگل به نظر نرسند. با این حال، در مجموع، آنها قطعا چیزی را اضافه می کنند که می تواند تجربه کاربری شما را به طور قابل توجهی بهتر از آنچه در حال حاضر می توانید از Snapdragon 8+ Gen 1 استفاده کنید، ایجاد می کند. ایسوس ZenFone 9.
این به راحتی جمع‌وجورترین نیروگاه اندرویدی موجود در بازار امروز است، به این معنی که اکنون احتمالاً بهترین تلفن کوچک برای اجرای اندروید 13 است، اگرچه تقریباً ناگفته نماند که صفحه نمایش 5.9 اینچی آن چنین عنوانی را کسب نمی‌کند. چند سال پیش