Helldivers 2 دیگر از طریق Steam در کشورهای متعدد قابل خرید نیست. بازپرداخت پیشنهاد Steam

helldivers 2 steam refunds

پس از انتشار اخباری مبنی بر اجباری شدن اکانت PSN، Helldivers 2 دیگر از طریق Steam در بسیاری از کشورها قابل خرید نیست.

همانطور که چند روز پیش گفته شد، بازیکنان PC به زودی ملزم به ایجاد و پیوند یک حساب PSN برای ادامه بازی عنوان موفق Arrowhead خواهند شد. اگرچه این ایجاد اجباری PSN قبلاً در ژانویه امسال اعلام شده بود، “اخبار” چندان مورد توجه جامعه قرار نگرفت – بررسی های Steam از آن زمان با شکست بیش از 55000 بررسی منفی در عرض چند ساعت از این عنوان مواجه شدند.

ایجاد و پیوند دادن یک حساب PSN برای بازیکنان رایانه شخصی به اندازه کافی آسان به نظر می رسد، اما بسیاری از کشورها توانایی ایجاد یک حساب PSN را ندارند، و این امر باعث می شود کسانی که تحت تأثیر قرار می گیرند نتوانند بازی خریداری شده خود را بازی کنند. به این ترتیب، اکنون دیگر امکان خرید بازی در کشورهای غیر PSN وجود ندارد. کشورهای آسیب دیده شامل افغانستان، آلبانی، آنتیل هلند، آذربایجان، کنگو، کوبا، کوراسائو، مصر، گامبیا، جامائیکا، مراکش، موناکو، فیلیپین، پاکستان، سورینام و بسیاری دیگر (اما نه محدود به) هستند. On Discord، مدیر انجمن Arrowhead 'Spitz' نوشت موارد زیر، پس از اولین بار گفتن اینکه بازیکنان نباید در مورد پیوند اجباری PSN چنین معامله بزرگی انجام دهند.

اسپیتز نوشت: “بله، من کاملاً بی‌اطلاع بودم که چند کشور وقتی این بیانیه را بیان کردم، توانایی ایجاد حساب PSN را نداشتند.” نگران آن باشید اصلاً قصد ما این نیست که افراد را مجبور کنیم که ToS سونی را بشکنند یا اگر در یک منطقه محدود هستند، بازی را انجام ندهند. باید راه حل بهتری وجود داشته باشد.»

علاوه بر غیرممکن کردن خرید Helldivers 2 برای کشورهای غیر PSN، Valve اکنون بازپرداخت بازی را نیز ارائه می‌کند، حتی برای کسانی که تیراندازی Arrowhead را بیش از دو ساعت معمول بازی کرده‌اند.

جالب است که ببینیم این موضوع چگونه تکامل خواهد یافت، و آیا سونی در مورد نیاز به ایجاد و پیوند یک حساب کاربری PSN برای ادامه بازی (و خرید) بازی عقب نشینی خواهد کرد یا خیر. پس از همه، واضح است که این موضوع به شدت بر فروش بازی و استقبال جامعه تأثیر می گذارد.

به محض کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، شما را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

Helldivers 2 هم اکنون برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی در دسترس است. این بازی در ماه فوریه سال جاری منتشر شد و از زمان عرضه خود تاکنون در صدر جدول فروش قرار گرفته است.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

منبع: https://wccftech.com/helldivers-2-no-longer-purchasable-steam-refunds/