Overwatch 2 Season 10 Drops Tomorrow، Bringing Venture، Clash Mode، Alignment-Swap Event

Overwatch 2

Overwatch 2، فصل 10، با عنوان “Venture Forth” فردا از راه می رسد و بلیزارد به طور کامل توضیح داده است که چه چیزی در بر خواهد داشت. این فصل قهرمان جدید حفاری و حفاری های زیرزمینی Venture را معرفی می کند، اما این همه ماجرا نیست. بازیکنان می‌توانند منتظر رویداد «Mirrorwatch» باشند، که در آن چندین کاراکتر از قهرمان به شرور و بالعکس هم‌تراز می‌شوند و در نتیجه ظاهر جدید و حرکت‌های بهینه‌سازی شده، راه‌اندازی حالت Clash نقطه ضبط، تغییرات بزرگ در شخصیت قهرمانان ایجاد می‌شود. دسترسی داشته باشید (همگی بلافاصله پس از انتشار در حال حاضر رایگان هستند) و موارد دیگر. می‌توانید تریلر معرفی فصل ۱۰ Overwatch 2 را در زیر مشاهده کنید.

ما قبلاً توانایی‌های Venture را پوشش داده‌ایم، اما می‌توانید در اینجا کم‌کم آنها را دریافت کنید. در همین حال، در اینجا خلاصه رویداد Mirrorwatch است که از 23 آوریل آغاز می شود و تا 13 می ادامه دارد.

«دنیایی را کشف کنید که در ماجراجویی واقعیت معکوس تغییر کرده است، Mirrorwatch: رویدادی با زمان محدود در یک جهان آینه ای که در آن افراد با فضیلت به شرارت تبدیل شده اند و شروران به عنوان قهرمان ظاهر می شوند. ترازها را عوض کنید و با قهرمانان و توانایی‌های بازسازی‌شده آزمایش کنید، مانند سپر Power Block's Strike Commander Doomfist، انفجار Soul Burn Vengeance Mercy، و Anti-Virus Ultimate از Agent Colomar Sombra. واقعیت را بیشتر بپیچانید و نبرد را به یک نقطه نظارتی بازطراحی شده جبل الطارق ببرید، جایی که تالون زمام امور را در دست گرفته است. این جهان آینه ای منحصر به فرد را برای مدت محدودی از 23 آوریل تا 13 می کاوش کنید.

در همین حال، در اینجا چیزی است که باید در مورد حالت کلش بدانید که برای مدت محدودی از 16 آوریل تا 29 آوریل در دسترس خواهد بود.

«برای حالت بازی کلش پر آدرنالین آماده شوید، آزمایشی با زمان محدود برای شروع فصل 10. این طناب کشی نهایی تیم ها را برای گرفتن نقاط در مسیر خطی به چالش می کشد. با قرار دادن پنج نقطه تسخیر استراتژیک بر روی یک نقشه آینه‌ای، تیم‌ها باید به طرز ماهرانه‌ای برای گرفتن و دفاع از نقاط برای کسب پیروزی مانور دهند. تخم ریزی های پویا و مسیرهای نقشه ساده بازگشت شما را به نبرد تسریع می کند و زمان صرف شده در گرمای نبرد را به حداکثر می رساند. آزمایش کلش به شما امکان می دهد هانائوکا را کاوش کنید، نقشه ای کاملاً جدید که منطقه ای در منطقه دوست داشتنی هانامورا را در بر می گیرد و میدان های نبرد تازه ای را برای فتح با احساسی آشنا ارائه می دهد.

Overwatch 2

همانطور که گفته شد، با شروع فصل 10، همه قهرمانان، از جمله Venture، بلافاصله به صورت رایگان در دسترس خواهند بود – بدون نیاز به کار در پاس نبرد. شخصیت‌های Kiriko، Ramattra، Lifeweaver، Illari و Mauga، پس از عرضه Overwatch 2 قبلی نیز در دسترس خواهند بود. بلیزارد همچنین نحوه کسب جوایز آرایشی را تغییر می‌دهد – سکه‌های Overwatch دیگر از طریق چالش‌ها به دست نمی‌آیند، بلکه با کار کردن از طریق پاس نبرد به دست می‌آیند. رویکرد به پوست های اسطوره ای نیز تغییر کرده است. به جای باز کردن قفل پوسته Mythic پس از تکمیل پاس نبرد، اکنون “Mythic Prisms” را به دست خواهید آورد که می توانید از آنها برای باز کردن و ارتقاء پوسته های اسطوره ای مورد نظر خود، گذشته، حال و آینده استفاده کنید. شما همچنین می توانید این منشورهای افسانه ای را با پول واقعی خریداری کنید. مرسی با ظاهری شیطانی در تصویر هدر اسطوره این فصل است.

البته، Overwatch 2 فصل 10 همچنین با انواع اصلاحات و ترفندهای دیگر، از جمله بازسازی نسبتاً گسترده هاموند و تغییرات در بازی رقابتی همراه است. می‌توانید پچ یادداشت‌های کامل و خلاصه نشده فصل 10 را اینجا ببینید.

Overwatch 2 را می توان بر روی رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری X/S، PS4، PS5 و سوییچ بازی کرد. فصل 10 به طور رسمی در 16 آوریل آغاز می شود.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

منبع: https://wccftech.com/overwatch-2-season-10-venture-clash-mode-alignment-swap-event/