ROG Phone 6 Diablo Edition از نظر شیطانی عالی است

شارژر سریع 65 واتی و کابل شارژ USB-C بافته شده در یک اسکرول چرم مصنوعی – نقشه Sanctuary (دنیای انسان‌ها در Diablo) – پیچیده شده‌اند که به حس کلی بسته می‌افزاید. یک چراغ قوه UV نیز در داخل وجود دارد (به نام مشعل نور فاهر) – وقتی آن را روی نقشه مذکور می‌تابانید، مناطق خاصی به رنگ قرمز روشن می‌شوند.

ما قطعاً یک خنک کننده AeroActive 6 با تم دیابلو را از دست داده ایم. همانطور که احتمالاً می دانید، لوازم جانبی که به طور جداگانه فروخته می شود کار فوق العاده ای در خنک نگه داشتن گوشی انجام می دهد و 4 دکمه سخت افزاری را برای بازی های پیشرفته اضافه می کند. اما حداقل در حال حاضر فقط در رنگ سفید موجود است که واقعاً با زیبایی تاریکی که در اینجا داریم مطابقت ندارد.

قیمت و تاریخ عرضه ROG Phone 6 Diablo

Diablo Special Edition در تاریخ 18 نوامبر در دسترس خواهد بود فروشگاه اینترنتی ایسوس و برخی شرکای منتخب. قیمت آن در حال حاضر مشخص نیست، اما فردا عرضه می شود، بنابراین نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانیم.منبع: https://www.phonearena.com/news/rog-phone-6-diablo-immortal-edition_id143771آرم های درخشان پشت در واقع RGB هستند، به این معنی که می توانید آنها را به هر رنگی که می خواهید تنظیم کنید. آنها می توانند بارق زدن، تنفس یا دوچرخه سواری در رنگ های مختلف باشند. به دلایل واضح، ما رنگ قرمز ثابت را انتخاب کردیم.

این گزینه رنگ می کشد

تم پیش‌فرض هنگام راه‌اندازی – البته – Diablo است. ما عاشق صفحه قفل هستیم، نمی توانیم بگوییم که طرفدار کاغذ دیواری صفحه اصلی هستیم. کمی بیش از حد متضاد است و با عجله به نظر می رسد سنگ فرش شده است.

بدیهی است که جعبه بزرگ دارای چاپ Diablo در بالا و نمادهای قهرمانان در کناره است. اما اینطور نبود – وقتی بسته‌بندی خارجی را باز می‌کنیم، می‌توانیم ببینیم که گوشی در واقع در جعبه‌ای به شکل Soulstone قرار گرفته است (تصحیح – این Worldstone است). حالا، این یک لمس خوب است!

این گزینه رنگی را کاهش می دهد - ROG Phone 6 Diablo Edition به طرز شیطانی عالی است

ایسوس قبلاً سری ROG Phone خود را به عنوان گوشی هایی برای گیمرهای هاردکور قرار داده است و به نظر می رسد این شرکت عادت دارد نسخه های ویژه با مضمون فوق العاده جدیدترین دستگاه های بازی خود را عرضه کند.

نمونه موردی – در اینجا، ما Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition را داریم. و بله، همانطور که می توانید حدس بزنید، موضوع گوشی برگرفته از Diablo Immortal محبوب بلیزارد است.
می دانم، می دانم، بازی بحث برانگیز است. خوشبختانه، هر چند، زیبایی شناسی بی تردید Diablo است و ما فقط می توانیم وانمود کنیم که این آخرین ورودی وجود ندارد. فقط با باز کردن بسته، غرق در دلتنگی شدم.بازگشت به تلفن – پشت کاملاً تغییر کرده است تا دارای گرافیک تهاجمی قرمز به مشکی Diablo باشد (ایسوس آن را Hellfire Red می نامد) و متن برای مطابقت با نسخه ویژه تغییر یافته است.