ROG Phone 6 Diablo Edition از نظر شیطانی عالی است

شارژر سریع 65 واتی و کابل شارژ USB-C بافته شده در یک اسکرول چرم مصنوعی – نقشه Sanctuary (دنیای انسان‌ها در Diablo) – پیچیده شده‌اند که به حس کلی بسته می‌افزاید. یک چراغ قوه UV نیز در داخل وجود دارد (به نام مشعل نور فاهر) – وقتی آن را روی نقشه مذکور می‌تابانید، مناطق خاصی به رنگ قرمز روشن می‌شوند.

بازگشت به تلفن – پشت کاملاً تغییر کرده است تا دارای گرافیک تهاجمی قرمز به مشکی Diablo باشد (ایسوس آن را Hellfire Red می نامد) و متن برای مطابقت با نسخه ویژه تغییر یافته است.منبع: https://www.phonearena.com/news/rog-phone-6-diablo-immortal-edition_id143771

با تمام این موارد گفته شد، ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition در داخل تفاوتی ندارد. این گوشی همچنان از یک Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 پشتیبانی می کند و دارای صفحه نمایش AMOLED فوق العاده 165 هرتزی در جلو است. ماشه‌های شانه‌ای اولتراسونیک، بلندگوهای استریو شگفت‌انگیز، جک هدفون، و دو درگاه USB برای شارژ و لوازم جانبی – همه چیز اینجاست. و زمانی که ما با بررسی 6 Pro، متوجه شدیم که دوربین آن نیز بسیار خوب است.

این گزینه رنگی را کاهش می دهد - ROG Phone 6 Diablo Edition به طرز شیطانی عالی است

ایسوس قبلاً سری ROG Phone خود را به عنوان گوشی هایی برای گیمرهای هاردکور قرار داده است و به نظر می رسد این شرکت عادت دارد نسخه های ویژه با مضمون فوق العاده جدیدترین دستگاه های بازی خود را عرضه کند.

نمونه موردی – در اینجا، ما Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition را داریم. و بله، همانطور که می توانید حدس بزنید، موضوع گوشی برگرفته از Diablo Immortal محبوب بلیزارد است.
می دانم، می دانم، بازی بحث برانگیز است. خوشبختانه، هر چند، زیبایی شناسی بی تردید Diablo است و ما فقط می توانیم وانمود کنیم که این آخرین ورودی وجود ندارد. فقط با باز کردن بسته، غرق در دلتنگی شدم.

تم پیش‌فرض هنگام راه‌اندازی – البته – Diablo است. ما عاشق صفحه قفل هستیم، نمی توانیم بگوییم که طرفدار کاغذ دیواری صفحه اصلی هستیم. کمی بیش از حد متضاد است و با عجله به نظر می رسد سنگ فرش شده است.