ROG Phone 6 Diablo Edition از نظر شیطانی عالی است

این گزینه رنگی را کاهش می دهد - ROG Phone 6 Diablo Edition به طرز شیطانی عالی است

این گزینه رنگ می کشد

ما قطعاً یک خنک کننده AeroActive 6 با تم دیابلو را از دست می دهیم. همانطور که احتمالاً می دانید، لوازم جانبی که به طور جداگانه فروخته می شود، عملکرد فوق العاده ای در خنک نگه داشتن تلفن انجام می دهد و 4 دکمه سخت افزاری برای بازی های پیشرفته اضافه می کند. اما حداقل در حال حاضر فقط در رنگ سفید موجود است که واقعاً با زیبایی تاریکی که در اینجا داریم مطابقت ندارد.

قیمت و تاریخ عرضه ROG Phone 6 Diablo

Diablo Special Edition در تاریخ 18 نوامبر در دسترس خواهد بود فروشگاه اینترنتی ایسوس و برخی شرکای منتخب. قیمت آن در حال حاضر مشخص نیست، اما فردا عرضه می شود، بنابراین نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانیم.منبع: https://www.phonearena.com/news/The-ROG-Phone-6-Diablo-Edition-is-diabolically-awesome_id143771

شارژر سریع 65 واتی و کابل شارژ USB-C بافته شده در یک اسکرول چرم مصنوعی – نقشه Sanctuary (دنیای انسان‌ها در Diablo) – پیچیده شده‌اند که به حس کلی بسته می‌افزاید. یک چراغ قوه UV نیز در داخل وجود دارد (به نام مشعل نور فاهر) – وقتی آن را روی نقشه مذکور می‌تابانید، مناطق خاصی به رنگ قرمز روشن می‌شوند.

بدیهی است که جعبه بزرگ دارای چاپ Diablo در بالا و نمادهای قهرمانان در کناره است. اما این نبود – وقتی بسته‌بندی خارجی را باز می‌کنیم، می‌توانیم ببینیم که تلفن در واقع در جعبه‌ای به شکل Soulstone محصور شده است (تصحیح – این Worldstone است). حالا، این یک لمس خوب است!

با تمام این موارد گفته شد، ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition در داخل تفاوتی ندارد. این گوشی همچنان از یک Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 پشتیبانی می کند و دارای صفحه نمایش AMOLED فوق العاده 165 هرتزی در جلو است. ماشه‌های شانه‌ای اولتراسونیک، بلندگوهای استریو شگفت‌انگیز، جک هدفون و دو درگاه USB برای شارژ و لوازم جانبی – همه چیز اینجاست. و زمانی که ما با بررسی 6 Pro، متوجه شدیم که دوربین آن نیز بسیار خوب است.

تم پیش‌فرض هنگام راه‌اندازی – البته – Diablo است. ما عاشق صفحه قفل هستیم، نمی توانیم بگوییم که طرفدار کاغذ دیواری صفحه اصلی هستیم. کمی بیش از حد متضاد است و با عجله به نظر می رسد سنگ فرش شده است.

بازگشت به تلفن – پشت کاملاً تغییر کرده و دارای گرافیک تهاجمی قرمز به مشکی Diablo است (ایسوس آن را Hellfire Red می نامد) و متن برای مطابقت با نسخه ویژه تغییر یافته است.