ROG Phone 6 Diablo Edition از نظر شیطانی عالی است

تم پیش‌فرض هنگام راه‌اندازی – البته – Diablo است. ما عاشق صفحه قفل هستیم، نمی توانیم بگوییم که طرفدار کاغذ دیواری صفحه اصلی هستیم. کمی بیش از حد متضاد است و با عجله به نظر می رسد سنگ فرش شده است.

بازگشت به تلفن – پشت کاملاً تغییر کرده و دارای گرافیک تهاجمی قرمز به مشکی Diablo است (ایسوس آن را Hellfire Red می نامد) و متن برای مطابقت با نسخه ویژه تغییر یافته است.منبع: https://www.phonearena.com/news/The-ROG-Phone-6-Diablo-Edition-is-diabolically-awesome_id143771

این گزینه رنگ می کشد

ایسوس قبلاً سری ROG Phone خود را به عنوان گوشی هایی برای گیمرهای هاردکور قرار داده است و به نظر می رسد این شرکت عادت دارد نسخه های ویژه با مضمون فوق العاده جدیدترین دستگاه های بازی خود را عرضه کند.

نمونه موردی – در اینجا، ما Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition را داریم. و بله، همانطور که می توانید حدس بزنید، موضوع گوشی برگرفته از Diablo Immortal محبوب بلیزارد است.
می دانم، می دانم، بازی بحث برانگیز است. خوشبختانه، هر چند، زیبایی شناسی بی تردید Diablo است و ما فقط می توانیم وانمود کنیم که این آخرین ورودی وجود ندارد. فقط با باز کردن بسته، غرق در دلتنگی شدم.

آرم های درخشان پشت در واقع RGB هستند، به این معنی که می توانید آنها را به هر رنگی که می خواهید تنظیم کنید. آنها می توانند بارق زدن، تنفس یا دوچرخه سواری در رنگ های مختلف باشند. به دلایل واضح، ما رنگ قرمز ثابت را انتخاب کردیم.

شارژر سریع 65 واتی و کابل شارژ USB-C بافته شده در یک اسکرول چرم مصنوعی – نقشه Sanctuary (دنیای انسان‌ها در Diablo) – پیچیده شده‌اند که به حس کلی بسته می‌افزاید. یک چراغ قوه UV نیز در داخل وجود دارد (به نام مشعل نور فاهر) – وقتی آن را روی نقشه مذکور می‌تابانید، مناطق خاصی به رنگ قرمز روشن می‌شوند.

با تمام این موارد گفته شد، ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition در داخل تفاوتی ندارد. این گوشی همچنان از یک Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 پشتیبانی می کند و دارای صفحه نمایش AMOLED فوق العاده 165 هرتزی در جلو است. ماشه‌های شانه‌ای اولتراسونیک، بلندگوهای استریو شگفت‌انگیز، جک هدفون و دو درگاه USB برای شارژ و لوازم جانبی – همه چیز اینجاست. و زمانی که ما با بررسی 6 Pro، متوجه شدیم که دوربین آن نیز بسیار خوب است.