ایسوس از نسخه جدید ROG Phone 6 Batman Edition در کنار مدل های ROG Phone 6D رونمایی کرد.

ROG Phone 6D Ultimate

اما بهترین بخش جدید دستگاه‌های ROG Phone 6D سیستم خنک‌کننده پیشرفته GameCool 6 هستند که سه راه‌حل مختلف را برای بهبود بیشتر پایداری در حین بازی تعبیه کرده است. همچنین، خنک‌کننده AeroActive 6 دارای یک خنک‌کننده ترموالکتریک با هوش مصنوعی و یک فن است که جریان هوای خنک‌کننده را مستقیماً به نقاط داغ در قاب پشتی تلفن ارائه می‌کند. به لطف این ویژگی فوق العاده، دمای سطح گوشی در نزدیکی CPU تا 25 درجه سانتیگراد (77 فارنهایت) کاهش می یابد. پورتال AeroActive در قسمت پشتی گوشی شبیه دریچه درب است و زمانی که در حال انجام بازی‌های سخت‌افزاری هستید باز می‌شود.

ایسوس چند عضو دیگر از سری ROG Phone 6 را معرفی کرد. همانطور که قبلا وعده داده شده بود. یکی از گوشی‌های جدید ROG Phone 6 نسخه ویژه‌ای است که به یکی از نمادین‌ترین ابرقهرمان‌های DC Comics، بتمن، اختصاص یافته است. اگرچه این گوشی در زمان عرضه در آمریکای شمالی برای خرید در دسترس نخواهد بود، اما مشتریان می‌توانند این گوشی را تقریباً از هر جای دیگری در جهان انتخاب کنند. نسخه جدید ROG Phone 6 Batman Edition نوعی غافلگیری بود که در کنار آن رونمایی شد. قبلاً ROG Phone 6D و 6D Ultimate را مورد آزمایش قرار داده بود. به نظر می رسد این دو گوشی رده بالا پیشرفته ترین گوشی های گیمینگ ایسوس باشند، اگرچه این شرکت تصمیم به جایگزینی Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 با چیپست کمی قدرتمندتر Dimensity 9000+ که توسط Mediatek طراحی و تولید شده است. ROG Phone 6D Ultimate - ایسوس از نسخه جدید ROG Phone 6 Batman Edition در کنار مدل های ROG Phone 6D رونمایی کرد.

همچنین، ROG Phone 6 Batman Edition دارای برخی از اقلام انحصاری موجود در بسته فروش است، مانند قاب بتمن آئرو، پروژکتور سیگنال خفاش و پین اجکتور بتمن. از نظر مشخصات، این شبیه به گوشی های اصلی ROG Phone 6 است که چند ماه پیش عرضه شد.

قیمت و در دسترس بودن

حدس زدن اینکه قیمت هر سه دستگاه ROG Phone 6 که امروز معرفی شده اند، دشوار نیست. به عنوان مثال، ROG Phone 6D برای خرید در اروپا با قیمت کمتر از 950 یورو (800 پوند در بریتانیا) در دسترس خواهد بود، در حالی که ROG Phone 6D Ultimate با قیمت 1400 یورو (1200 پوند در بریتانیا) خواهد بود.

جدا از این، تفاوت زیادی بین مدل های ROG Phone 6 معرفی شده در ماه جولای و مدل های معرفی شده در این هفته وجود ندارد. نکته ای که شایان ذکر است این است که ROG Phone 6D تا 16 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارد، در حالی که مدل 6D Ultimate تا 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی دارد.

طرفداران DC Comics که مایل به خرید ROG Phone 6 Batman Edition هستند باید 1200 یورو بخرند. بله، ارزان‌تر از ROG Phone 6D Ultimate است، اما به این دلیل است که فقط 12 گیگابایت رم و 256 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی دارد، در حالی که مدل اول با 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی عرضه می‌شود.منبع: https://www.phonearena.com/news/ASUS-unveils-the-new-ROG-Phone-6-Batman-Edition-alongside-ROG-Phone-6D-models_id142630

به گفته سازنده تراشه، MediaTek Dimensity 9000+ تا 5٪ عملکرد CPU بهتر و 10٪ عملکرد GPU سریعتر از Dimensity 9000 قبلی ارائه می دهد. علاوه بر این، این تلفن دارای رم LPDDR5X با 17٪ پهنای باند بیشتر و تا 15٪ تاخیر کمتر است.