12 پیشنهاد دکوراتورها برای دکوراسیون رستوران – آپادانا تجهیز

این ایدهها میتوانند زمینهای برای خلق ایدههای نوین باشند. در سالیان اخیر، استفاده از ایدههای مینیمالیستی یکی از مهمترین اصول طراحی کافی شاپ و رستوران است که در آن از طراحیهای پیچیده خودداری میشود. اصول طراحی هتل در این نوع هتلها نیز بهخوبی رعایت شده است؛ اما در مقایسه با هتلهای 5 ستاره، به نسبت کیفیت پایینتری دارند. سبک و سیاق خانههای روستایی هر منطقه ایران (شمال تا جنوب) از شیوههای مختلف طراحی فضاهای سنتی است که البته باید با مدرنیته همراه شود. بدین منظور روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از هر یک از آن ها استفاده نمایید اما در هر مورد سعی کنید نوع نور پردازی ای که انتخاب می کنید، با سبک کافی شاپ شما متناسب باشد.

با نظر به اینکه قیمت برق و آب روز به روز در حال افزایش است، اگر نتوانید در مصرف آنها صرفهجویی کنید، تجارت شما با مشکل روبه رو خواهد شد. با وجود افزودن ۱۵ درصد حق مالیات به قیمت اصلی، غذاهای این رستوران نسبت به دیگر رستوران های قشم قیمت بالاتری دارد. ایران کیچن شما را در تهیه کلیه پارامترها و موارد لازم جهت راه اندازی رستوران ترکیه ای یاری می کند. سرویس های بهداشتی را نیز باید به دور از آشپزخانه در نظر گرفت به گونه ای که قابل مشاهده بوده و همچنین دسترسی به آن ساده باشد. افراد ناهار خوری در وینستون Mount Kisco که از ورودی عقب وارد می شوند، از کنار آشپزخانه شیرینی با دیوارهای شیشه ای عبور می کنند، که دعوتی صمیمی برای چیزهایی است که در طراحی داخلی رستوران چوجی انتظار هستند. در گذشته آشپزخانه در انتهایی ترین قسمت رستوران جای داشت اما امروزه آشپزخانه ها کاملا در دید مشتری طراح و ایجاد می شوند. از معروفترین غذاهای رستوران دفاری میتوان به قوزی گوشت، قوزی مرغ، ماهی شکم پر، هواری ماهی سور، بشقاب دریایی، قلیه ماهی و در نهایت انواع کبابهای ایرانی اشاره کرد. با وجود این نزدیکی مردم این دو کشور دارای ذائقه ای نزدیک به هم می باشند.

همچنین در این رستوران بین فضاهای رسمی و غیر رسمی تعادل خوبی برقرار شده است. آسانسورهای خدماتی و فضاهای پشتیبانی خانه داری و پله های خروج معمولا” در دو انتهای جناحها قرار می گیرند و تاثیر زیادی روی کارایی نقشه های هتل ندارند. بکارگیری کف پوش مناسب در سطح آشپز خانه و فضای رستوران از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار در طراحی یک رستوان خوب است. توسط شرکت ما امکان راه اندازی رستوران ترکیه ای برای شهرهای مختلف ایران وجود دارد. برای آن که بتوان این فضا را جذاب تر و دلنشین تر کرد، ترفندهایی در ادامه معرفی شده است که پیشنهاد می شود از دست ندهید. اگر پس از چند روز اقامت در قشم، از خوردن غذاهای دریایی خسته شدهاید، ما به شما پیشنهاد میکنیم غذاهای خوشمزه فست فود لبنانی فطائر را امتحان کنید چرا که نام ارائهدهنده بهترین فست فود قشم برازنده آن است. اگر تا کنون به غذاهای محلی و دریایی جنوب، علاقهمند نشدهاید، کمی صبر کنید تا با معرفی یکی از بهترین رستوران های سنتی قشم ، نظرتان را عوض کنیم. اگر علاقهمند به گذراندن شبی متفاوت در رستورانی مدرن هستید میتوانید به این رستوران سری بزنید. شما میتوانید با بهره گرفتن از طراحی های مهندسان ما بهترین فضا را در رستوران سنتی خود به وجود آورید.

حتما به این رستوران سر بزنید که یکی از بهترین رستوران های قشم است. با خواندن این مطلب هوس سفر به جزیره قشم را کردهاید؟ البته که غذاهای جنوبی، خود به تنهایی میتواند دلیل محکمی برای سفر به جنوب و به ویژه قشم باشد. رستوران فطائر قشم هر روز از ساعت ۶ عصر تا ۲ بامداد آمادهی پذیرایی از مهمانان است و غذاهای خود را با قیمتی کاملا معقول و مناسب در اختیارتان قرار میدهد. این رستوران که توسط یک زوج دوست داشتنی ایرانی-آلمانی اداره میشود، با شعار “ما غذا را درست، درست میکنیم” آغاز به کار کرد و اکنون با خلق محیطی دلپذیر و اجرای موسیقی زنده، شبی خاطرهانگیز برایتان به ارمغان میآورد. یکی از این زیباییها طراحی سقف سالن رستوران است که همانند آسمانی پرستاره، با تاباندن پرتوهای پرفروغ خود، فضا را غرق در روشنایی میکند و شبی رویایی برایتان به ارمغان میآورد. باتوجه به نزدیکی این رستوران به مرکز خرید خورشید، اگر پس از خرید به دنبال جایی برای صرف غذا بودید، رستوران نعیم که یکی از بهترین رستوران های قشم است را فراموش نکنید. از قدیمی ترین رستوران های قشم که امروزه با وجود دو شعبه نزدیک به هم در شمار بزرگترین و بهترین رستوران های قشم قرار میگیرد، رستوران آبشار نام دارد.

اولین قدم در طراحی دکوراسیون کافی شاپ این است که ابعاد داخلی فضای خود را محاسبه نمایید. انتخاب یک سبک برای طراحی داخلی محیط کارتان، کار طاقت فرسایی است- یک عالمه ایده و راهکار در دنیای طراحی وجود دارد! اما با وجود همه این ها تغییرات اساسی به سبک طراحی دکوراسیون مدرن میتواند بهترین گزینه باشد. تا به حال از خودت پرسیده اید که یک طراحی داخلی نوستالژیک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ پس از یک خرید لذتبخش در مجتمع تجاری بین المللی مرجان، حتما برای رفع خستگی و میل کردن غذاهای دریایی خارق العاده به رستوران آبشار که در نزدیکی مرکز خرید واقع شده است، سری بزنید. هر کدام چه کارکردی در رستوران و چشم بیننده دارند. مجوعه رستوران شب های طلایی، سعی دارد تا هر ذائقهای را راضی نگه دارد، بنابراین درون این مجموعه، علاوه بر رستوران، کافه سنتی، فست فود و سفره خانه قرار گرفته است.

این یک ویژگی ظریف طراحی است که با وجود این بیانیه ای روح انگیز ایجاد می کند. هر کدام از این کاربری ها طراحی داخلی خاص خود را نیاز دارند. در ضمن یکی از خدمات جالب و منحصر به فرد این رستوران، به فروش رساندن ادویههاییست که در پخت غذاهای رستوران به کار میرود و شما با تهیه آنها میتوانید طعم فراموش نشدنی غذاهای جنوب را به شهر خود ببرید. فضای بزرگ، دنج و راحت این رستوران در کنار غذاهای رنگارنگ، خوشطعم و همچنین برخورد محترمانه پرسنل رستوران، مسافران را مجاب میکند تا حتی یک بار هم که شده به این رستوران سری بزنند. با ورود به این رستوران که گویی قدم به یک غار چند هزار ساله گذاشتهایم، هیجانی فوقالعاده وجودمان را پر میکند و حس کنجکاویمان برای کشف و سیاحت در این غار بینظیر، تشدید میشود.

همچنین باید شرایط لازم جهت این کسب و کار را فراهم آورد. استفاده از برنج هندی در کنار انواع کباب و خورشها را شاید بتوان تنها ایراد رستوران نعیم به حساب آورد. این رستوران انواع غذاهای ایرانی، عربی، دریایی و محلی را در بالاترین کیفیت طبخ میکند. در هنگام مواجه با فضای بیرونی رستوران و مناظر اطراف آن، اصلا باور نخواهید کرد که درون آن فضایی جادویی خلق شده باشد و روزتان را بسازد؛ تا حدی که پس از ورود به رستوران، از دیدن فضایی شگفتانگیز که معماری سنتی و محلی جنوب را به نمایش میگذارد، کاملا شوکه خواهید شد و به این موضوع پی میبرید که این رستوران یکی از بهترین رستوران های قشم است. محیط خودمانی رستوان دریا در کنار سابقه طولانی در زمینه طبخ غذاهای دریایی، باعث شده تا مشتریان همواره راضی از رستوران خارج شوند و روزی بهیادماندنی برای خود و خانوادهشان بسازند.

رفتوآمد راحت و بدون مزاحمت: چیدمان میزها و صندلیها باید بهگونهای باشد که مشتریان بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران سر میز خود رفته یا به بخشهای دیگر رستوران (صندوق، سرویس بهداشتی و …) بروند. علائم نئون قدیمی نیز در حال حاضر مورد توجه بزرگی قرار گرفته است ، سعی کنید سفارش هاتان را با نقل قول یا عبارتی تهیه کنید که نمایانگر دکوراسیون رستوران شما باشد. اگر به غذاهای دریایی علاقهمندید، ماهی، میگو و خرچنگ این رستوران را از دست ندهید. اما برای اینکه خیلی ساده تر بتوان غذاهای ترکی را امتحان کرد، راه حلی وجود دارد و آن رستوران ترکیه ای می باشد. اما برای اینکه بتوان یک رستوران ترکی را راه اندازی کرد لازم است که هزینه های زیادی را صرف کرد. برای راه اندازی رستوران ترکیه ای پارامترهای مختلفی نیاز است.

با راه اندازی رستوران ترکیه ای می توان انواع غذاهای ترکی را سرو کرد. نکات و مولفه های مهم طراحی در ادامه مورد بررسی قرار خواهند گرفت تا بتوان طراحی نمای داخلی رستوران سنتی را به راحتی درک کرد. البته علاوه بر مجموعه رستوران در یکی از طبقات، کافهای زیبا و دلنشین طراحی شده که چای و دمنوشهای بی نظیری آماده میکند. در ضمن این رستوران همه روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب فعال است و به سبب قرارگیری در کنار مراکز خرید ستاره و خلیج فارس، قبل یا بعد از صرف غذا میتوانید از این مراکز دیدن کنید و به خرید سوغاتی بپردازید.

این که فضای رستوران تان حس دوستانه ای را برای افراد ایجاد کند باعث می شود تا رستوران پاتوق همیشگی برای آن ها شود، بنابراین نورپردازی رستوران ها تاثیر زیادی می تواند بر جذب مشتری داشته باشد. یکی از مهمترین جنبههای دکوراسیون داخلی کافی شاپ که تاثیر خوبی در افزایش فروش کافه دارد، نحوه چیدمان میزها و صندلیها است که مستقیما با حفظ حریم شخصی مشتری در ارتباط است. در قسمت دوم یا پشتی رستوران، پایین دیوار تا ارتفاع میزها و همینطور کفپوش رستوران یکدست برنگ سبز درآمده و سقف و نیمه بالایی دیوار، سفید است. این رستوران که در طبقه دوم سیتی سنتر ۱ واقع شده است، با طراحی لوکس خود هوش از سرتان خواهد برد. احساس آرامش، راحتی، شیک بودن، مدرن بودن با اصالت بودن و هر حسی که قصد دارید تا به مشتریهای خود بدهید، میتواند با طراحی مناسب رستوران شما بدست بیاید. سرویس غذای بیرون بر، صندلی در فضای باز و برخورد خوب کارکنان از دیگر ویژگی های این کافه رستوران در بین رستوران های ایرانی دبی است. ممکن است حین پیاده روی دکوراسیون خوب شما را تشویق کند وارد کافه ای که تا به حال نرفته اید شوید و دکوراسیون بد باعث می شود از رستورانی که خیلی هم تعریفش را شنیده اید دلزده شوید.