AMD FSR 3 به زودی روی کنسول ها در Immortals of Aveum عرضه می شود. بهبود سرعت فریم، HDR به رایانه شخصی نیز می‌رسد

AMD FSR 3 به زودی روی کنسول ها در Immortals of Aveum عرضه می شود.  بهبود سرعت فریم، HDR به رایانه شخصی نیز می‌رسد

بیش از شش ماه پیش، استودیو Ascendant توسعه‌دهنده مستقل قول داد که AMD FSR 3 را به نسخه‌های کنسول Immortals of Aveum بیاورد. هیچ بازی کنسولی تاکنون شامل هیچ تکنیکی برای تولید فریم نشده است، که این را به اولین بازی در جهان تبدیل کرده است.

پس از مدتی طولانی که در سکوت کامل در مورد این موضوع سپری شد، استودیوی Ascendant اکنون به Eurogamer's Digital Foundry گفته است که تنها چند هفته دیگر، پچ 1.0.6.4 را با مولفه نسل فریم AMD FSR 3 برای کنسول ها منتشر خواهد کرد. سازنده در کنار Enduring Games که به توسعه بازی پایه نیز کمک کرد، برای ارائه این ویژگی جدید کار کرد. Enduring سابقه طولانی در پورت ها و توسعه مشترک دارد، از جمله Demon's Souls برای پلی استیشن 5، Godfall برای پلی استیشن 5 و فروشگاه Epic Games، Knockout City برای پلتفرم های نینتندو سوییچ، پلی استیشن و ایکس باکس، به روز رسانی بازی بین پلتفرمی برای Borderlands. 3 و Tiny Tina's Wonderlands، بازی بین پلتفرمی و کنسول Nintendo Switch برای Tribes of Midgard، پشتیبانی چند پلتفرمی برای New Tales From the Borderlands و Bugsnax برای سیستم Nintendo Switch.

AMD FSR 3 قبلاً برای رایانه شخصی منتشر شده بود، اگرچه با مشکلات شدید لکنت و سرعت فریم همراه بود. Digital Foundry گزارش می دهد که استودیو Ascendant و Enduring Games قصد دارند با گسترش پشتیبانی از مانیتورها و تلویزیون های Rate Refresh متغیر (VRR) در رایانه و کنسول، پیاده سازی را بهبود بخشند، که باید سرعت فریم را بهبود بخشد و وقوع لرزش یا پارگی صفحه را کاهش دهد.

امروز، توسعه‌دهنده به‌روزرسانی 1.0.6.3 را نیز حذف کرد که از نمایشگرهای محدوده دینامیکی بالا (HDR) روی کنسول‌ها پشتیبانی می‌کند. طبق گزارش ها، نسخه رایانه شخصی Immortals of Aveum نیز پشتیبانی HDR را دریافت می کند، البته با به روز رسانی بعدی. در همین حال، گیمرهای رایانه شخصی همیشه می توانند از RTX HDR انویدیا یا جایگزینی مانند Windows AutoHDR، Kaldaien's Special K و Pumbo/Lilium HDR استفاده کنند.

AMD FSR 3 به زودی روی کنسول ها در Immortals of Aveum عرضه می شود. بهبود سرعت فریم، HDR به رایانه شخصی نیز می‌رسد

Immortals of Aveum از نظر مالی خوب عمل نکرد و منجر به اخراج تقریباً نیمی از Ascendant شد. با این حال، برت رابینز، بنیانگذار و کارگردان اخیراً گفته است که فروش در چند ماه گذشته بهبود یافته است و این امید را تقویت می کند که بازی هنوز ممکن است بازخرید شود.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

منبع: https://wccftech.com/amd-fsr-3-debuts-soon-on-consoles-in-immortals-of-aveum-frame-pacing-improvements-hdr-coming-to-pc-too/