Asus ROG Phone 6D Ultimate قبل از معرفی رسمی پوشش خود را منتشر کرد

همانطور که گفته شد، ظاهراً “D” از نام تلفن از CPU جدید Dimensity 9000+ می آید که ROG Phone 6D Ultimate را تامین می کند. اگرچه چیپست مدیاتک یکی از جدیدترین چیپست های موجود در بازار است که در ماه ژوئن معرفی شد، قطعا راه حل ارزان تری نسبت به پردازنده Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 است که ROG Phone 6 و ROG Phone 6 Pro.

علیرغم نامش، ROG Phone 6D Ultimate یک گوشی گیمینگ نسبتاً «کم‌هزینه» است، اما امید خود را خیلی زیاد نکنید. حتی اگر ایسوس قصد دارد چند قطعه سخت افزار دیگر را به غیر از چیپست کاهش دهد، باز هم هزینه زیادی خواهد داشت.

مانند پیش از این توسط ایسوس فاش شده بود، ROG Phone 6D Ultimate در 19 سپتامبر رونمایی خواهد شد، بنابراین هنوز زمان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی قبل از دریافت اطلاعات از ایسوس وجود دارد.منبع: https://www.phonearena.com/news/Asus-ROG-Phone-6D-Ultimate-breaks-cover-ahead-of-official-announcement_id142248

ایسوس در اوایل این هفته تایید شد که یک ROG Phone دیگر را در ماه آینده معرفی خواهد کرد، اما همانطور که می‌توانید انتظار داشته باشید، چیزی در مورد این دستگاه به جز نام و زمان دقیق رونمایی فاش نکرد. خوشبختانه، به لطف چند گزارش قبلی، ما قبلاً چند چیز در مورد تلفن بازی آینده می دانیم. حتی بهتر از آن، ایوان بلاس (از طریق 91mobiles) به تازگی چند عکس به بیرون درز کرده است که تغییر اندکی در طراحی نشان می دهد. نه اینکه با توجه به زمان بسیار کوتاهی که ایسوس برای عرضه یک گوشی ROG دیگر پس از ورود دو گوشی اول به بازار تنها دو ماه پیش در اختیار داشت، انتظار تغییرات شدیدی را نداشتیم.