Asus ZenBook Flip 13 و 15 لپ‌تاپ‌های قابل تبدیل فوق‌العاده فشرده هستند

ترک پد فلیپ 13 کوچکتر نیز چیز جدیدی دارد. LED های زیر پد با فشار دادن یک دکمه آن را به یک پد NUM تبدیل می کنند، زیرا هیچ پد فیزیکی NUM روی صفحه کلید وجود ندارد.

ما با لپ تاپ های Flip ایسوس غریبه نیستیم. این لپ‌تاپ‌ها دارای صفحه‌نمایش تاشو هستند، بنابراین می‌توانید از این لپ‌تاپ‌ها در موقعیت «چادر» یا به‌عنوان یک لپ‌تاپ ویندوزی کاملا غیر عملی استفاده کنید.

ما نمی دانیم که چه مشخصاتی از Flip 13 و Flip 14 در نهایت به فروش می رسد یا قیمت آن مدل ها چقدر خواهد بود. با این حال، طبق معمول ایسوس تنظیماتی را تا Core i7 با استفاده از چیپست نسل Whiskey Lake و حداکثر 16 گیگابایت رم ارائه می دهد. آنها از فضای ذخیره سازی تمام SSD نیز استفاده می کنند.

ایسوس لپ‌تاپ‌های لولای 360 درجه Flip 13 و 15 خود را کاهش داده است تا آنها را قابل حمل‌تر از همیشه کند.


هر دو لپ‌تاپ حداقل دارای صفحه‌نمایش‌هایی با وضوح 1080p هستند که مدعی پوشش 100% sRGB هستند، اما Flip 15 با صفحه نمایش 4K دقیق‌تر «تأیید شده پنتون» نیز به فروش می‌رسد. این یک ارتقا اختیاری است.

طبق گفته‌های ایسوس، هر دو لپ‌تاپ استاندارد MIL-STD-810G را دارند. بیش از 25 تست در این استاندارد وجود دارد و ما نمی دانیم کدام آزمایش انجام شده است. اما باید به این معنی باشد که Flip 13 و 15 می توانند افت، دماهای شدید و باران را تحمل کنند.

فلیپ 15 به لطف اندازه بزرگترش، می تواند در کارت گرافیک GeForce GTX 1050 Max-Q نیز قرار بگیرد. این لپ تاپ را به یک ماشین بازی نسبتاً قدرتمند تبدیل می کند. خوب، تا زمانی که به نظر شخصی که در اوقات فراغت خود در انجمن های بازی رایانه شخصی می چرخد، تکیه نکنید.

بدیهی است که Flip 13 بسیار قابل حمل تر از این دو است و وزن آن 1.3 کیلوگرم در مقایسه با 1.9 کیلوگرم Flip 15 است. و ضخامت آن به جای 20.9 میلی متر 16.9 میلی متر است.منبع: https://www.pocket-lint.com/laptops/news/asus/145518-asus-zenbook-flip-13-and-15-are-super-compact-convertible-laptops/

با این حال، چند عنصر جدید عالی در این مدل‌های جدید وجود دارد. ایسوس حاشیه های صفحه نمایش ZenBook Flip 13 و Flip 15 را کوتاه کرده است تا نمایشگر 90 درصد از ردپای آنها را اشغال کند. و این ردپاها 10 درصد کوچکتر از مدل های قبلی هستند.

ویدیوی روز جیبی

ایسوس آن‌ها را «کامپکت‌ترین لپ‌تاپ‌های تبدیل‌پذیر جهان» می‌نامد، اما از آنجایی که لپ‌تاپ‌ها مانند باران از ابر طوفانی از نمایشگاه IFA 2018 خارج می‌شوند، اجازه دهید خیلی عجله نکنیم.