SSD 4 ترابایتی HP FX900 Pro M.2 با سرعت 7400 مگابایت بر ثانیه در آمازون فقط به 212.99 دلار کاهش می یابد.

HP FX900 Pro 4TB SSD drops down to just $212.99 on Amazon

یک معامله با زمان محدود در آمازون، قیمت HP FX900 Pro 4TB PCIe Gen 4 SSD را به تنها 212.99 دلار کاهش می دهد و آن را به یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های موجود تبدیل می کند. این درایو حالت جامد حتی چشمگیرتر است زیرا می تواند به سرعت خواندن تا 7400 مگابایت بر ثانیه برسد. اگر منصفانه باشیم، FX900 Pro به عنوان یک SSD عمومی به نظر می رسد، اما ظاهر قطعا می تواند در این موقعیت فریبنده باشد. مانند چندین درایو حالت جامد نسل فعلی، HP FX900 Pro دارای اندازه استاندارد است، به این معنی که اگر یک اسلات M.2 خالی در رایانه رومیزی یا لپ تاپ خود دارید، می توانید به راحتی آن را با این اسلات پر کنید.

همچنین، اگر پلی استیشن 5 در اختیار دارید، این درایو با آخرین کنسول سونی سازگار است زیرا نه تنها از استاندارد PCIe Gen 4 پشتیبانی می کند، بلکه پهنای باند آن می تواند به 7400 مگابایت بر ثانیه نیز برسد. با استفاده از فناوری هایی مانند Dynamic SLC Caching و DRAM Cache Buffer، HP FX900 Pro همچنین می تواند عملکرد خواندن و نوشتن تصادفی 4K را بهبود بخشد و در عین حال تاخیر دسترسی به SSD را کاهش دهد. به زبان ساده، اگر این را به عنوان درایو بوت خود نگه دارید، سیستم شما به طور قابل توجهی پاسخگوتر خواهد بود و هر برنامه نصب شده روی این درایو، از جمله بازی ها، به سرعت فعال می شود.

در حالی که استفاده از یک هیت سینک بزرگتر همیشه یک مزیت محسوب می شود، FX900 Pro به فوم گرافن با رسانایی حرارتی بالا مجهز است که به SSD 4 ترابایتی کمک می کند تا دمای خود را تا 20 درجه سانتیگراد کاهش دهد. فوم گرافن مفید است زیرا به SSD اجازه می دهد تا در فاکتورهای باریک تر مانند لپ تاپ ها نصب شود، بدون اینکه کاربران با مشکلات سازگاری با فضا مواجه شوند. در حال حاضر، HP's FX900 Pro مقرون به صرفه ترین درایو PCIe Gen 4 موجود در آمازون است که 4 ترابایت فضای ذخیره سازی دارد.

پس از آن، تعجب آور نیست که شاهد گران شدن تدریجی درایوهای دیگر باشیم، زیرا تخمین زده می شود که قیمت SSD در سال جاری تا 50 درصد افزایش پیدا کند. اگر مجبور به انتخاب یکی از این موارد هستید، اکیداً توصیه می‌کنیم فوراً اقدام کنید، در غیر این صورت مجبور خواهید شد در اواخر سال حق بیمه بپردازید.

این داستان را به اشتراک بگذارید

فیس بوک

توییتر

منبع: https://wccftech.com/4tb-hp-fx900-pro-pcie-gen-4-ssd-drops-to-212-99-on-amazon/